Skocz do zawartości

Ouya 40


Yosephtbg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie znam tego modelu. Lecz dla ciekawości podaję iż identyczny modelik dostępny jest do AeroFly Pro Deluxe i można chodź "mniej więcej" zobaczyć jak to lata. Aerofly pozwala na zmianę konfiguracji (waga, silnik ,śmigło itp) więc i pewne "experymenty do przetestowania. Model do ściągnięcia po zalogowaniu. ONYA 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to u chińczyków bywa pewnie nie
Latałem dotąd dwoma chińskimi modelami i w obydwu przypadkach waga podawana przez producenta była jak najbardziej realna. Być może i tu nie będzie najgorzej. Poproś Stośka aby Ci zważył zawartość zestawu i będziesz już wszystko wiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie znam tego modelu. Lecz dla ciekawości podaję iż identyczny modelik dostępny jest do AeroFly Pro Deluxe i można chodź "mniej więcej" zobaczyć jak to lata. Aerofly pozwala na zmianę konfiguracji (waga, silnik ,śmigło itp) więc i pewne "experymenty do przetestowania. Model do ściągnięcia po zalogowaniu. ONYA 40

 

Nie powinna to byc zadna podstawa do zakupu modelu. Nie spotkalem sie z zadnym modelem na symulatorze, aby w jakis sposob dobrze symulowal prawdziwy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna to byc zadna podstawa do zakupu modelu. Nie spotkalem sie z zadnym modelem na symulatorze, aby w jakis sposob dobrze symulowal prawdziwy model.

 

A kto tu mówi o podstawie do zakupu? Chyba Boogie nie twierdzisz że na symulatorze identycznie lata szybowiec, shock flyer, trener spalinowy, extra 2,5m, czy Jet? Chyba że problem stanowi zrozumienie słów "mniej więcej jak to lata" ?

 

P.S Sorry za błąd w Nicku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zaden problem dla mnie jesli chodzi o zrozumienie ww. slow. Po prostu uwazam, ze symulator nigdy nie bedzie wyznacznikiem tego, jak dany model moze latac. A to czy identycznie lataja rozne typy to oczywiscie ze tak nie jest.

Na pocieszenie :P dodam, ze codziennie przed AFPD spedzam 15-30 minut i nie uwazam tego czasu za czas stracony.

 

Sadze, ze wspomniany model jest modelem typu F3A i jesli Adrian mialby w ogole zobaczyc jak takie cos lata, to niech poleci modelem o takim samym ukladzie czyli niski srednioplat lub wysoki dolnoplat (z takimi nazwami sie spotkalem- chodzi o model, ktory ani nie jest typowym dolnoplatem, anie srednioplatem). Jesli go zrobisz prosto, bedziesz mial niezawodny silnik oraz dobre serwa bez luzow to powinienes byc zadowolony.

 

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

P.S. Marcin: spojrz na pisownie mojego nicka, ok? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Model ze wszystkim co jest w komplecie (zbiornik, łoże, podwozie, kołpak, popychacze, galanteria itp) ważony w workach w jakich jest zapakowany waży 1300g, tak więc zakładając 5 serw standard, pakiet Ni-MH 1100mAh, odbiornik, silnik 7.5cm z wydechem, smigło + kleje, ewentualne przedłużacze itp. można oczekiwać wagi na poziomie 2150-2200g.

 

Wykonany jest solidnie i porządnie oklejony. Osłona silnika sztywna i ładnie pomalowana. Według mnie i tych co mieli okazję widzieć na prawdę ładny, solidny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się niespodziewany wydatek, radio mam na skraju padnięcia a juz dłuższy czas planowałem jego zmianę, tymczasem sezon zawodniczy się zaczyna myślę intensywnie nad Multiplex cocpit SX od Ciebie ze sklepu, trzymałem to radio w rękach i słyszałem dużo pozytywnych opini na jego temat. Mam też pytanie czy ten zestawik jest w magazynie????? Bo doszły mnie słuchy, że jest zmieniana siedziba multiplexa i są problemy z dostawą ( kumpel na pulpit czeka miesiąc). Zamówienie złożę zaraz po weekendzie.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.