Skocz do zawartości

Serwa savox


Marek:D

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Boogie, widziałeś te serwa podczas pracy? Ja za miesiąc albo dwa kupię 4 sztuki SC-1256TG do Yaka-54 pod 50cm. Zobaczymy jak się spiszą. Mam tylko nadzieję, że nie będą wyrabiać się zębatki - po sezonie latania na hitekach na tytanowych przekładniach nie ma żadnych luzów, są jak nowe, a metalowe troszkę się wyrobiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 dni temu kupilem Savox 1257TG, chodza jak szalone, ledwo nadazam wzrokiem za nimi. W modelarnia.pl powiedzieli mi, ze to sa te same co Align o jakims tam symbolu, z tym, ze Align kosztuja 300 zl. Jeden z modelarzy w innym poscie napisal, ze chodza jak zyleta. Przyznam, ze za tą cene nie dostane Futaby lub JR cyfrowego z czasem 0,07 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Popieram słowa Łukasza. Serwa pierwsza klasa!! Chodzą bardzo precyzyjnie, mają grube, srebrne kable, minimalny luz na zębatkach(ale praktycznie niewyczuwalny) i ogromną siłę. Jak na razie zamocowałem 2x 1256TG na lotkach to powiem, że chodzą dość szybko. Ciekawe jak będą chodziły 1258(dwukrotnie szybsze) jak skończę ster wysokości... Jak na pierwszy rzut oka serwa warte swojej ceny. Więcej napiszę po dłuższej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety ale te Savox to to samo co PowerHD TowerPro i inne tego typu badziewia, sam sie dzisiaj o tym przekonałem.. tylko że serwo powerhd w chinach kosztuje 25 dolarów a savox u nas 160 zł

A mógłbyś uściślić jak się przekonałeś, na jakim modelu serwa itd?

Mam te serwa już w 3 modelach i złego słowa powiedzieć nie mogę - wręcz przeciwnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.