Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem w czym problem, niewidzialem jeszcze aparatury, ktora antene miala na dole i bylby problem z okresleniem gdzie dol aparatury a gdzie gora :lol2:

Problemu nie ma... tylko ja nie widziałem samolotu / szybowca , gdzie drążek byłby poziomo :wink: może się trochę czepiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niedługo planuję zrobić w tym sklepie pierwsze zakupy. Mam taki problem:

Założyłem paypal. Chcąc dodać środki muszę zrobić to z konta bankowego zarejestrowanego na takie samo imię i nazwisko. Nie mam konta i czy dało by się jakoś doładować paypal z konta mojej mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jedna paczka poszła przez jako list i z nią nie ma problemu, już jest w Szwajcarii, natomiast mam pytanie odnośnie większej paczki, która poszła już w pudełku:

 

Posting Date Drop-off Point Origin

6-Sep-2011 Air Mail Centre (Counter Section) Air Mail Centre (Counter Section)

 

Date # Location Delivery Status

6-Sep-2011 Hong Kong Item posted and is being processed.

6-Sep-2011 Hong Kong Processed for departure.

6-Sep-2011 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 7-Sep-2011

 

Gdzie ja teraz mam szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam http://www.sledzeniepaczek.pl ,

zaraz po mailu z tracking number dodaje paczke do sledzenia i w miare aktualizacji dostaje mail'a z statusem. (Mozna dodac nie istniejacy jeszcze). Dodatkowo opis paczki tak ze wiadomo o co chodzi w przypadku wiekszej ilosci paczek.

Co prawda nie sprawdzi się przy pierwszym zamowieniu kiedy to z niecierpliwosci sprawdzamy status kilka razy dziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wejsciu na sledzenie paczek, pisze: "zatrzymane w cle"-Warszawa. Rozumiem, ze teraz bede musial zaplacic podatek Vat? Oczywiscie, liczylem sie z taka mozliwoscia, mam nadzieje, ze chociaz listu mi nie opadatkuja.

 

Ale mam pytanie, ciagle mam oczekiwac paczki w ramach poczty polskiej, tylko teraz otrzymam ja za pobraniem w wysokosci podatku Vat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wejsciu na sledzenie paczek, pisze: "zatrzymane w cle"-Warszawa. Rozumiem, ze teraz bede musial zaplacic podatek Vat? Oczywiscie, liczylem sie z taka mozliwoscia, mam nadzieje, ze chociaz listu mi nie opadatkuja.

 

Ale mam pytanie, ciagle mam oczekiwac paczki w ramach poczty polskiej, tylko teraz otrzymam ja za pobraniem w wysokosci podatku Vat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.