Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poczekam troszkę jak widać..

a moja paczuszka wczoraj wieczorem została opłacona a dziś patrzę już jest status "shipped"... :jupi: :jupi: :jupi:

To, że jest napisane "shipped" - nie oznacza że przesyłka jest wysłana ;) Kolega chyba od niedawna robi zakupy w HK..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka opłacona 30 września.

po przejściach z identyfikacją karty płatniczej; a potem ze strefą celną dziś zapukał listonosz.

 

Niby wszystko ok, ale za małego szybowca, 2 małych pakietów i apki dopłacić podatku 27 Euro ...

 

Shit happens, byleby dobrze latał ;)

 

Pozdrowienia z Sevilli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest napisane "shipped" - nie oznacza że przesyłka jest wysłana Kolega chyba od niedawna robi zakupy w HK..?

a kolega nie czytał poprzedniej strony...

 

zakupy na HK robię od ponad roku i jeśli zamówienie dostawało status "shipped" to od tego momentu mijało ok 3 tygodnie i paczka była u mnie .

raz tylko paczka szła ok 4 tygodnie ale zbiegło się to z okresem świątecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zakupy w hobbyking z płatnością pay-pal:

 

20 października zakupy i płatność

25 października wysyłka z HK

27 października przyjęcie przesyłki w Polsce

31 października przesyłka dostarczona :wink:

 

Kupowałem serwa: Corona 928BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, punktów można użyć, ale odliczają się tylko od kwoty głównej koszyka. Kilka miesięcy temu działały i na koszyk, i na koszt wysyłki.

W kontekście punktów ostatnio robiłem zamówienie na ok. 35USD i z poprzednich zakupów miałem bonusowe 0.61USD. Po rozliczeniu całkowitej kwoty do wykonania przelewu okazało się, że rzeczywisty bonus doliczony pzrzez HK miałem 0.60USD, tzn. że chyba istnieje coś takiego jak zaokrąglanie kwot w dół, ew. zaokrąglanie kwot wg zasad matematyki:

<0.1;0,5) - w dół

<0.5;1.0) - w górę

Ale nie jestem tego pewny, bo tutaj rządzi raczej marketing a nie matematyka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.