Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za linki do tych odbiorników.

Mam pytanie. Dlaczego wybrałeś te odbiorniki a nie Turnigy :

turnigy Rx

Czy kierowałeś się wyłącznie tym, że są tańsze oraz tym, że 3 kanałowy jest lżejszy czy też jeszcze jakimiś innymi względami ?

Pozdrawiam.

Chwilowo coś mi strona hk, nie działa.

 

Wybór z bardzo prozaicznych przyczyn.

Przeczytałem, że współpracują z Turnigy, nikt się chyba na nie nie skarżył, cena śmieszna to kupiłem :wink:

 

Mam nadzieję, że problemów z nimi nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawe czy parametry (czułość, stabilność pracy) odbiorników HK (a w związku z tym zapewne i zasięg aparatury) są takie same jak tego oryginalnego odbiornika Turnigy 9x (z mojego linka powyżej).

Pozdrawiam.

Jak dotrze to sprawdzę.

 

Zresztą po czasie "wyjdzie w praniu" :wink:

 

Na razie sprawdziłem zasięg oryginalnego odbiornika turnigy i w odległości ~ 900m wszystko działało jak należy, dalej mi się nie chciało jeździć.

 

Jak to radio (Turnigy 9x) będzie miało jakiekolwiek problemy z zasięgiem, to szybko pójdzie do kosza.

Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie chodziło jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie podlaczyc pod czyjes zakupy w hobbyking z kilkoma drobiazgami oczywiscie dzielac przy tym koszty transportu. Czy jest gdzies na forum odpowiedni temat dla takich zakupow "grupowych"?

Przesyłka rejestrowana do 100g to 4$ czyli ~13,5zł

 

Warto spółkować ?

 

Jak wiadomo spółki to diabeł wymyślił. Rozesłanie tego po kraju może być droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład u tego człowieka poprzez Allegro :

Allegro

Kupowałem u niego kilka rzeczy. Ma trochę drożej ale jest z nim dobry kontakt i wysyła szybko.

Czy możesz podać linki do odbiorników, które kupiłeś w HK ?

Również mam Turnigy 9x i chciałbym dokupić kompatybilne odbiorniki, niekoniecznie ten 9 kanałowy.

Raczysz chyba żartować, że ma trochę drożej :) Policz dobrze..

Obok "hobbywawa" to jeden z najdroższych "drobnych importerów" na allegro.

A wiesz ile kosztuje taki kabel trzy żyłowy w sklepie w Polsce..?

 

Masz i zapoznaj się:

http://abc-rc.pl/p/12/981/przewod-serwa-0-13-mm-tasmowy--przedluzacze.html

http://www.modelarski.com/produkt-Przewód_do_serw_3x0,25_płaski_biało-czerwono-czarny,8670.html

 

Zanim znów komuś doradzisz i "wsadzisz go na konia", to rozeznaj się troszkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W piątek 7-go listopada rozpoczęła się procedura wysyłki mojej paczki (niecałe 500g) z HK. Już nie raz zamawiałem paczki i zwykle były troszkę większe ale docierały do mnie jakoś szybciej. W sumie minęło dopiero 2 tygodnie ale powiedzcie czy wielkość paczki może wpływać na czas dostawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawle.

 

Czasem jest tak, że paczka mniejsza (list polecony) idzie wolniej. Czasem nawet do trzech tygodni. Nie ma powodów do niepokoju :) Ot - cały Hobby King.. Pisałem już na ten temat.

Niestety - w zamian za tanie produkty - zdarza się, że czekamy nieprzyzwoicie długo..

Ja zamówiłem dwa lipole o pojemności 3700mAh/sztuka dnia 02.11.2011 idzie to Swiss Post'em, i dopiero dziś odprawili z Zürich'u w nieznanym kierunku.. Zakładam, że do Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawle.

 

Czasem jest tak, że paczka mniejsza (list polecony) idzie wolniej. Czasem nawet do trzech tygodni. Nie ma powodów do niepokoju :) Ot - cały Hobby King.. Pisałem już na ten temat.

Niestety - w zamian za tanie produkty - zdarza się, że czekamy nieprzyzwoicie długo..

Ja zamówiłem dwa lipole o pojemności 3700mAh/sztuka dnia 02.11.2011 idzie to Swiss Post'em, i dopiero dziś odprawili z Zürich'u w nieznanym kierunku.. Zakładam, że do Polski :)

U mnie właśnie w piątek 11go odprawili z Zürichu i jakoś mi się to wszystko wydłuża - tak mi się wydaję. Trzeba być cierpliwym i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HongKong Post - dwa tygodnie max

SwissPost - poniżej trzech tygodni zadziwiłoby mnie...

Poza tym listy polecone (Registered Air Mail) czasem idą jako zwykłe, a czasem jako priorytet, nie zauważyłem żadnej prawidłowości.

A SingPost / SpeedPost ?

Ja miałem tak:

- shipped 14.10.2011

- delivered 27.10.2011

 

Z tym że...:

- to wszystko było w Hiszpanii, nie w Polsce,

- paczka trafiła na cło, i trza było dopłacać :/

 

Ale na szczęście doszła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej chwili jest tak:

 

Held by Customs at Destination 21/11/2011 10:32

Received at Destination Transit Centre 21/11/2011 10:32

Handover to Airline 17/11/2011 13:44

Processing at Air Transit Center 17/11/2011 11:00

Processing at Sorting Centre 15/11/2011 17:00

Acknowledged at Transit Centre 15/11/2011 16:45

 

Pisze że paczka jest przetrzymywana w urzędzie celnym :ble: Jest szansa że jednak obędzie się bez Vatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki do tych odbiorników.

Właśnie przyszła paczka (nierejestrowana) z hk

 

Płatność była 10 listopada prze pp.

 

Czyli trwało to tylko 11dni :wink:

 

Małe porównanie wielkości:

Dołączona grafika

 

Wszystko się zbindowało.

Pozostał test zasięgu na otwartej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.