Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No wiecie aż tak się nie martwie, że nie dojdzie, bo droga nie była:) natomiast pytam się po prostu z ciekawości, a czy ktoś używał takiej formy wysyłki już? Paczka otrzymała status wysłanej 16 grudnia :wink: O ile się nie mylę to jest opcja wpłaty na paypal'a przez przekaz pocztowy, ale pewien nie jestem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj mam status Shipped ale juz sie przyzwyczailem do hobbykinga wiec 3 tygodnie mozna czekac i jezeli po 3 tygodniach paczki nie ma to mozna zaczac sie martwic . Z trackingiem tak u nich bywa ze u mnie tylko raz dzialal ten z ich strony takto zawsze uzywam tego www.speedpost.com.sg/TrackAndTrace.asp wybaczcie ze link tak i ze bez polskich znakow ale pisze z telefonu

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wpłacacie kase na paypal nie mając konta w banku?

Bodajże jest to możliwe przez wpłatę na poczcie (nie wiem, na stronie paypal powinno być napisane), z drugiej strony, możesz przesłać kasę z konta rodziców i na nich założyć konto na HK, będzie prościej niż biegać po pocztach, a przesyłka przyjdzie na "rodziców".

Kurcze u mnie paczka opuściła HK 20 grudnia i tracking na PP dalej się nie pojawił

I tutaj ciekawostka... Moja paczka opuściła Hong Kong 15 grudnia, w Zurichu pojawiła się jak widać w postach powyżej, potem czekałem aż pojawi się w śledzeniu przesyłki krajowej.... 31.12 w sylwestra w przesyłkach krajowych nie było jej widać !!!!!!!!!! Przez Nowy Rok nie sprawdzałem a dzisiaj (tzn. wczoraj) 2.01.2012 zawitał listonosz z przesyłką !!!!!! Zaraz pognałem do komputera zobaczyć nr listu na Poczcie Polskiej i o zgrozo - nawet nie pojawił się w śledzeniu polskich przesyłek.

 

Reasumując paczka wyszła z HK 15.12.2011, dotarła do mnie cała i zdrowa 02.01.2012 (trwało to rok, ale było warto buuuahahah). Czyli 2 tygodnie i trochę, jak na moje biorąc pod uwagę okres Świąt i mnóstwo wolnego to i tak nieźle.

 

BTW. pomimo tego że wagę paczki miałem wyliczoną wg HK co do grama (tak upychałem że zmieściłem się w 1kg bez dodatkowego grama) to i tak upchneli mi srebrne logo turnigy (na samochód do przyklejenia). Prawie padłem ze śmiechu jak to zobaczyłem w paczce :-)

 

Zakupy małe bo za niecałe 90$ (w Polsce kupisz silnik i kilka serw), ale pierwsze "zakupy" za płoty, jestem zadowolony, więc polkę czas zacząć :-). a7498787 dzięki za podtrzymanie na duchu, chłe chłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

We wtorek 3go stycznia zakupiłem kilka przedmiotów w HK za łączną kwotę 18.02USD z wysyłką. Od razu zrobiłem przelew via PAYPAL, dostałem potwierdzenie na mail, że moja wpłata została przekazana do HK. Tymczasem, aż do dzisiaj status mojej transakcji jest UNPAID. Wysyłałem maila w tej sprawie do HK, do Supportcentre ale wyskakuje mi błąd wiadomości Mailer Daemon (mam skrzynkę na wp). Czy całe to zamieszanie może wynikać z tego, że to przełom 2011/2012? Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośredni kontakt z LiveSupport, poproszą Cię o ID potwierdzenia z PayPal i ręcznie odblokują. Czasem coś nie 'zatrybi' między HK a PayPal.

OK dzięki, napisałem już własnie na LiveSupport co jest grane, zobaczę jak się to uda rozwiązać.

EDIT:

Już jest wszystko OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zrobiłem przed chwilą zamówienie, ale nie wiedziałem gdzie powinienem określić tą zadeklarowaną wartość więc pomyślałem, że po złożeniu zamówienia coś się rozjaśni. Teraz już się pogubiłem - http://imageshack.us/photo/my-images/35/beztytuuoklr.jpg/ czy w "Discount code" powinienem pisać numerek 2 i przykładowo 30%? Czy może numerek 3 żeby wysłali jako gift? Zamówienie było na 50$ z haczykiem więc nie za duże. Czy przez moją niewiedzę mogą wystąpić jakieś problemy lub większe prawdopodobieństwo, że paczka wpadnie na dodatkowe opłaty :evil: Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w "Discount code" powinienem pisać numerek 2 i przykładowo 30%? Czy może numerek 3 żeby wysłali jako gift?

Dokładnie wpisz "3" jako GIFT. i tak na paczce HK umieszcza wartość przesyłki (tak było u mnie, paczka przyszła 3 stycznia br.)

 

Wpisz "3" i będzie dobrze. Za 50$ to i tak pewnie zamówiłeś pierdoły które zmieszczą się do malutkiej paczuszki, tak jak u mnie. Do mnie doszła bez żadnych opłat i dopłat, więc bądź dobrej myśli. moja paczka zamówiona i zapłacona 14.12.2011 doszła do mnie 3.01.2012, czyli jakieś 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział

 

jestem zainteresowany Turnigy 9x. tej aparatury od długiego czasu nie ma na stanie. i tak się zastanawia czy to dlatego ze jest tylu chętnych na nią, ze od razu zchodzi. zastanawiam się czy olać stan sklepu i zamówić aparaturę i zapłać i liczyć ze przyjdzie.

jak sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ według dużego grona ludzi jest to aparatura bardzo dobra w stosunku do jej ceny to też dlatego jest na nią wielu chętnych

 

zamówić możesz lecz musisz być gotów na bardzo długie czekanie :) ale kiedyś na pewno pojawi się na magazynie :) pozdr

 

poza tym musisz popytać bo ja się nie orientuję ale czytałem że w polsce dostaniesz ją za nie dużo wyższą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam taki sam problem jak kolega qnii. Też zastanawiam się nad aparaturą Turnigy 9x. Jenak ja do tego chciałbym w sumie zamówić cały osprzęt do samolotu. To jest serwa, silnik, regulator, i lipole, ładowarkę. W dodatku ładowarkę Turnigy Accucel-6 której także nie ma na stanie.

Zastanawiam się czy pozamawiać to ddzielnie ale wtedy koszty transportu wzrastają.

 

Turnigy 9x wychodzi 42$ * 3,5 = 147zł + koszt transportu 22$ * 3,5 = 77. To wszystko plus podatek wychodzi 275 więc faktycznie sama aparatura jest w cenach zbliżonych do allegro. Jednak gdyby zamawiać więcej części to się opłaca.

 

Mam też pytanie czy ktoś płacił cło, bo pojawiają się tu takie komentarze. Rozumiem, że wiele osób zapłaciło VAT co jest do przełknięcia, jednak gdyby doszło do tego cło to robi się nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.