Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no jak zwykle kazdy ma racje. 1 paczka moja szla na 100% , na paczce byla naklejona kwota towaru bez kosztow przesylki. zaplacilem vat od kwoty ktora byla na paczce. ma sie rozumiec gdyby kazali mi przeslac dokument przelewu z peypala bym zaplacil od calosci, jednak nikt sie ze mna nie kontaktowal i po dobie paczka wyszla z WER zmieniajac status na paczka za pobraniem, do paczki dolaczone sa dokumenty, ktore trzeba podpisac i ma sie rozumiec zaplacic kase vat + jakies drobne za naliczenie vat, w kazdym razie oplaty celne nie byla to jakas kosmiczna kwota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na paczce pisalo 152$ to musieli wlepic. o ile pamietam to i tak jakos w sumie mniej vatu wyszlo niz zadeklarowany vat ze 152$ mimo oplaty celnej, chyba maja tam swoj przelicznik dolara na zlotowki. albo wlepiaja mniej by zwrotow nie bylo i kolejnego przeliczania

 

ps. pisze ze swojego doswiadczenia, a nie co mysle, albo ktos mi cos powiedzial. nie piluje do konkretnych osob, ale sledze temat od polowy roku i czesc wypowiedzi jest wyssana z palca

 

2011-09-04 20:00 WER Warszawa Wejście na polski obszar celny

2011-09-06 10:00 WER Zabrze Zatrzymanie w cle Czeka do zatwierdzenia przez celnika

2011-09-06 10:05 WER Zabrze Zatrzymanie przez urząd celny (poczta przychodząca)

2011-09-07 12:20 WER Zabrze Zwolnienie przez urząd celny (poczta przychodząca)

2011-09-07 21:14 WER Zabrze Wysłanie z ładunkiem

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem zrobić pierwszą przesyłkę na hobbyking i była tam przesyłka za 23,50$ ale nie doczytałem, że podczas kupowania dopiero wyskoczą aktualne przesyłki. Przelałem se kasę na paypal i tam wyskoczyły mi tylko wysyłki (jak już chciałem zamówić) za 47$ i 96$. Więc brakuje mi dużo kasy. Myślicie, że tamta przesyłka będzie aktualna w najbliższym czasie, bądź któraś z tych tańszych co tam wyskoczyły (bo z 6 aktualne były tylko 2 i to jeszcze te najdroższe). Nie chcę nic wyrzucać z koszyka ani dopłacać, bo już nie mam z czego. Prosze o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dużych przesyłek, np. takiego modelu. Czy jest możliwość sprowadzenia tak dużej paczki?

Na pewno nie z International Warehause.Max waga przesyłki 7 kg,oraz dodatkowo suma wymiarów boków + najdłuższa krawędź nie moźe przekraczać 3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Twoja paczka może być wysłana tylko i wyłącznie w ten sposób. Niestety nic się już nie zmieni, chyba, że zmodyfikujesz swoje zamówienie. Często jest tak, że przy zamówieniu większej ilości akumulatorów koszt wysyłki znacznie wzrasta właśnie ze względu na zawartość paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trosce o mniej "zorientowanych" (żeby niepotrzebnie nie tracili nerwów i nie "zużywali klawiatury") przypominam, że 23.01.2012 rozpoczyna się Chiński Nowy Rok (Rok Smoka). Chińczycy świętują dwa tygodnie i z wieloletnich doświadczeń własnych wynika, że zamawianie czegokolwiek na tydzień przed i w trakcie ich święta skutkuje wysyłkami z bardzo dużymi opóźnieniami (+ czas przesyłki) - oczywiście "roboty" systemu sklepowego cały czas przyjmują zamówienia. Chińczycy zazwyczaj biorą wolne i wyjeżdżają na święta (nawet kilka tys. km) już tydzień wcześniej, a wracają do pracy nawet tydzień po swoim Nowym Roku. Tak więc składanie zamówień między ok. 20.01.2012, a 10.02.2012 proponuję ograniczyć do minimum lub z góry założyć realizację zamówienia w połowie lutego.

Pozdrawiam

 

PS. A tak swoją drogą to ten wątek ktoś powinien zamknąć. Wystarczy poczytać kilkanaście ostatnich postów - tylko VAT, cło, przesyłka, opóźnienia. Może czasami warto cofnąć się kilkanaście postów i spokojnie poczytać - zasady sprzedaży, naliczania VAT-u i przesyłek nie zmieniły się od dłuższego czasu. Forum jest oczywiście od zadawania pytań, ale niewiedza nie tłumaczy lenistwa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiam 2 x Turnigy 9X. niestety wg sklepu nie ma ich na stanie i nie mogę zamówić 2 x mode 1. tylko 1-mode1 i 2 mode 2. Złożyłem zamówienie wystawili mi faktóre.

czy da się jakoś zmienić tak aby dwie aparatury były mode1??

 

po co to chce zmieniać?

bo podejrzewam że szybciej odstane 2 aparatury tego samego mode niż pojednyczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apek teoretycznie nie ma od polowy listopada, co nie znaczy ze ich niedostaja, jest tak duzo kupujacych, ze wysylaja od tylu zamowienia, ja dostalem apke mode 2 po miesiacu, mimo ze na stanie sie niepojawila... szkoda tylko ze juz to pisalem 2 strony wczesniej. zamowienie da sie zmienic po 7 dniach od daty zamowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.