Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko Turnigy 9x. Możliwe co do tej opieszałości.Swoją drogą od jakiej kwoty naliczany jest VAT ?

 

Gdzieś na forum wyczytałem, że do równowartości 22 euro, VAT nie jest naliczany. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przesyłki poniżej 100$ dochodziły do mnie bez dodatkowych opłat. Jednak z opinii innych forumowiczów wynika, że największe znaczenie ma humor Pana celnika danego dnia ;)

Życzę szybkiego dostarczenia paczuszki i zadowolenia z apki. :) (Sam taką posiadam, latam na niej t-rexem 600 nitro i jestem bardzo zadowolony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedn pytanie co do HK z Niemiec, jak zamówię parę rzeczy i wśród nich jest coś BACKORDER to wyślą paczkę dopiero po otrzymaniu tej części ? i ile to mniej więcej trwa ?

 

Tak, po otrzymaniu WSZYSTKICH części. Ile trwa - rekord - 6 miesięcy ( ale to było jakieś 2-3 lata temu ). Teraz podobno do max 30 dni - choć w przypadku DE to nie wiadomo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie bo właśnie otrzymałem wezwanie z UC do dostarczenia dokumentów do paczki.

Napisane jest w liście " Faktura,paragon,potwierdzenie transakcji zakupu internetowego lub inny dokument potwierdzający dokonanie zakupu"

 

Podejrzewam że faktura z HK na nic się nie zda zwłaszcza że jest tam 30% wartości, do tego musiałaby być przetłumaczona ( tak wynika z listu )

 

Będę musiał dostarczyć dowód zapłaty z paypal - jak go wydrukować/ściągnąć w PDF i gdzie go znajdę ( czy to jest to co dostałem z PP mailem po dokonaniu płatności. ? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.