Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mnie też to bardzo dziwi ostatnia paczka z hk od momentu zamówienia do dostarczenia szła 14dni, podejrzewam że hk niewiele mi pomoże ponieważ od nich wyszło i Hongkong post również, zadzwonię na PP i zobaczymy mam jeszcze 15 dni do zgłoszenia także spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Do mnie przesyłka wysłana 22 listopada dotarła 3 stycznia. Fakt, że ta najtańsza nierejestrowana i byłem już pewien, że zaginęła. Obiecałem sobie: nigdy więcej przesyłek bez trackingu! Za duży stres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Zapłaciłem 3.12.12 i nic do tej pory. Rypnąłem się i przy zamawianiu wziąłem przesyłkę niemonitorowaną, wszystkie wcześniejsze były widoczne na trakingu. Poczekam jeszcze trochę i przed upływem 45 dni do PayPala cza będzie napisać, tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie wysyłki z HK, zamówienie złożyłem 06.12, chińczyk wysłał 17.12 info z Hongkong post (CP861396803HK), i do tej pory cisza,zastanawiam sie co dalej zgłaszać do paypala?,dzwonić do poczty polskiej? z góry dzięki za radę.

 

Już masz ją w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że okres świąteczno - noworoczny to okres "czarnej dziury". Zamówiłem kilka paczek, jedna już przekroczyła czas dostawy, bodajże 21 dni, wtedy należy zgłosić to supportowi, który otwiera dochodzenie, które trwa około 2 miesiące. Kolejne moje paczki zbliżają się do maksymalnego czasu dostawy i zostaną uznane za zaginione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A pytanie jak dużą tą paczkę miałeś że zatrzymali? Wysyłana air parcel czy registered air mail? I co w niej było wielkościowo chcę wiedzieć :)

 

Air Parcel, wartość 105$, Turnigy tx9, silnik,reg,i serwa, ogólnie 1,5kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.