Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Zamówiłem paczkę, która została nadana i wysłana 29 grudnia. Od tego momentu na tracking'u nie pojawił się żaden nowy wpis. Mowa tu o SwissPost.

 

Cierpliwości.

 

Płatność dokonana 31.12.12, a przesyłka pojawiła się dopiero wczoraj w śledzeniu, a dzisiaj "wyszła" z HK.

 

Support informuje, ze maja "gorący" okres i proszą o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vat za przesyłkę swoją drogą, najbardziej mnie irytuje to że ten vat naliczają po "kursie" paypal-a, a nie po średnim kursie krajowym, i tym sposobem kurs dolara mamy 3,10 a ja płaciłem vat od kursu 3,26, bez komentarza..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Zamówiłem tego samego dnia dwie paczki z hk. Jedna bez lipoli, jedna z lipolami. Obie na hk mają status SHIPPED. Ta bez lipoli idzie hongkong postem i na trackingu jest, że wczoraj wyleciała z hong kongu do polski.

Druga paczka idzie przez singpost i od 7 dni na trakingu jest informacja, że paczka dostała numer (dostali informacje z hk) ale nie oznacza to że fizycznie paczka została nadana. Wyświetla sie dokładnie to: "INFORMATION RECEIVED (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)" Posting date - jest kreska.

Wiecie o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Wiecie o co tu chodzi?

 

 

Chodzi o cierpliwość.

Śledź codziennie na "trackingu" paczkę i w końcu otrzymasz informację, że opuściła kraj nadania.

 

 

Paczki z HK i tak idą "błyskawicznie"

 

Zamówienia z dx.com ślimaczą się nawet ponad 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, lipole z HK zamówione 6 lutego, przyszły 26 przez singpost. "INFORMATION RECEIVED (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)" miałem kilka dni, potem ze wysłano do PL, i potem to juz pozostaje czekać az sie nr pojawi w poczcie polskiej na trackingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam :) orientuje się ktoś teraz czy coś się zmieniło w naliczaniu vat'u?(tzn czy naliczają również na małe paczuszki oznaczone jako gifty) ;) Bo idzie do mnie kilka, a dopiero teraz zauważyłem że nagle się z tym obudzili ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dalej jest naliczany na przesyłki o wartości powyżej 45 euro, ale poprawcie mnie jeśli się myle.

 

Ps. Co najlepiej zaznaczać przy wysyłce gift, czy może "others" jak others to części do makiet, zabawki czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.