Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie, chodzi o to co dostałeś z PP w mailu. Zapisz to do hmtl i odeślij z danymi o które proszą.

 

Dzięki za odpowiedź.

A jak chcę osobiście do nich z tym pojechać to mam to tylko wydrukować. Wole zapłacić cło i vat na miejscu bo jak przyślą mi paczkę za pobraniem to w domu będę miał gadanie a tak będzie widoczne na liście przewozowym tylko 30% wartości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam problem ze zlokalizowaniem mojej paczki , sprawdzałem na hk post i jest informacja The item (RC149065945HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 10-Dec-2012 , czy to oznacza ,że już wyszła z HK? sprawdzałem na naszej poczcie, na szwajcarskiej i nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zlokalizowaniem mojej paczki , sprawdzałem na hk post i jest informacja The item (RC149065945HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 10-Dec-2012 , czy to oznacza ,że już wyszła z HK? sprawdzałem na naszej poczcie, na szwajcarskiej i nic .

 

Cierpliwości - zdarza się że czeka się ze 2 tygodnie i bez żadnych adnotacji na stronach puka listonosz ... z paczką lub zaproszeniem do UC :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy zamawiał ktoś paczkę z Holandi .Bo jest opcaja wysyłki za 10$ i mozna duzo napakować .Tylko nie wiem czy ona dochodzi do Polski na podany adres czy tylko np .do granicy i potem samemu po odbiór .Chodzi mi o to że nie jest napisane jakim przewożnikiem tak jak np z Niemiec.

Pozdrawiam Dzieki za info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy zamawiał ktoś paczkę z Holandi .Bo jest opcaja wysyłki za 10$ i mozna duzo napakować .Tylko nie wiem czy ona dochodzi do Polski na podany adres czy tylko np .do granicy i potem samemu po odbiór .Chodzi mi o to że nie jest napisane jakim przewożnikiem tak jak np z Niemiec.

Pozdrawiam Dzieki za info .

 

Wysyłane GLS-em,przychodzi do domu 3-4 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dowód- moje ostatnie zamówienie zostało nadane na pocztę 14 grudnia, a do teraz status jest "The item (RC148946966HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 17-Dec-2012." Jak dojdzie na połowę stycznia to się ucieszę.

 

Ja też ostatnio miałem taki przypadek (pierwszy raz - a robiłem już zakupy w HK ze 40 razy). Przez 2 tygodnie był status "...jest przetwarzana..." Zapytałem na czacie gościa z HK co się dzieje- oczywiście konkretnej odpowiedzi nie dostałem, ale na drugi dzień (pewnie zbieg okoliczności) status przesyłki na poczcie zmienił się na "...przesyłka opuściła Hongkong..."

Natomiast potwierdzam to co napisał Tadek11- z NL paczka idzie GSLem ok. 4 dni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest jak zrobię zamówienie a za jego część zapłacę zebranymi punktami? Jak dam żeby na fakturze było 100% to na customInv będzie widać że korzystałem z jakiś punktów czy tylko cena 100% którą zapłaciłem pomijając te punkty? ktoś z tego może korzystał i może mi odpowiedzieć? Ewentualnie wysłać screena jak to wygląda? :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.