Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś do mnie dotarła paczka z elektroniką z HK i jestem wściekły bo mi listonosz ja przyniósł we worku foliowym. Tak ją rozjebali! Kilka rzeczy połamanych, w tym nawet skrzywiony wkrętak! Na pewno już kawy dziś nie wypije bo ciśnienie cała ta sprawa podniosła mi zajebiście :angry: i jestem wściekły!

Jestem odosobnionym przypadkiem czy to częste zjawisko od nowego roku? Przed ostatni karton też był uszkodzony, ale jakimś cudem przez kilku centymetrową dziurę nic po drodze nie wypadło. No ale ten dzisiejszy to po prostu w strzępach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy był poruszany ten temat, bo nie znalazłem ale chciałem się coś dopytać :

W HK istnieje możliwość zakupu za punkty. Takie pkt. się dostaje albo można kupić: 1punkt=1$

 

 

tak więc jeśli mamy zakupy za 200 dolarów, to 170 dolarów możemy zapłacić punktami, a resztę normalnym przelewem?

jeśli tak to jako taki koszt zakupu wynosi 30 dolarów, a reszta 170 jest jako podarunek.

Czyli Panowie na granicy złapią naszą przesyłkę i będą chcieli papierek od wartości przesyłki to w razie czego zapłacimy cło i vat od 30$ czy całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak. Jednak widząc co jest w paczce i śmiesznie niskie ceny na Fakturze z HK zobaczą że coś jest nie tak i zapłacisz od tego co oni sami sobie wyliczą.

 

Dodatkowo pieniądze na konto czyli te punkty możesz uzupełnić tylko raz. Więcej razy nie da rady. Szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo pieniądze na konto czyli te punkty możesz uzupełnić tylko raz. Więcej razy nie da rady. Szkoda zachodu.

 

Dziwne bo w moim przypadku tak się nie dzieje a wręcz odwrotnie - kupujesz ile chcesz punktów i robisz jak wymyślił Działeczka ...

 

ps. Grzegorz - tylko wszystko z umiarem a panowie w mundurkach będą zadowoleni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych pkt. co kolega wyżej zapytał, można za nie robić zakupy lecz minimalna kwota jaką płacisz PayPal to 6$ , tzn. robisz zakupy za 30$ i masz 30pkt = musisz zaplacic paypal 6$+ zabiera24 pkt , reszta zostaje;) Pkt mozna dodawac ile chcesz razy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, chce przelać kasę paypalem i za każdym razem wyskakuje mi "Niestety nie możemy wysłać teraz tej płatności". Ludzie z paypala średnio wiedzą o co chodzi, może ktoś tutaj wie ? Z góry mówię, że pieniążków jest wystarczająco. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde kurde ;p , szły do mnie dwie paczki, jedna doszła wczoraj a na drugiej widzę w trackingu właśnie: " Zatrzymane w cle", mógł by mi ktoś napisać w skrócie gdzie dzwonić by to przyśpieszyć?

Pozdrawiam

 

ps. Policzą mi cło od kosztów przedmiotu + przesyłki, czy od samego przedmiotu ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie zadzwonić, bo jeszcze nie dostałem żadnych powiadomień , tylko info w trackingu. Załatwiać coś wcześniej, czy czekać aż oni się odezwą?

Przecież masz w trackingu dokąd paczka pojechała.Zapytaj wujka google o nr.telefonu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.