Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale i tak szczęscie bo podzielilem paczke na dwie;) i jedna juz jest u mnie w domu;)

 

Edit, 31 maj:

Dziś moją paczuszkę zwerbował UC w Przemyślu, tak więc tylko czekam na informacje od nich. Napiszę maila z paragonem , może to coś przyśpieszy.

 

Edit, 4 czerwca:

Dziś dostałem list, że mam dostarczyć paragon i potwierdzenie przelewu, jak również info w trackingu że zwolniono przez urząd celny. Wychodzi na to że paragon sklepu wystarczył a wcześniejszy email przyśpieszył sprawę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Temat zatrzymania przesyłki na vacie jest wałkowany w kółko i choć większość wie co i jak to ja dla potomnych wkleję dwa screeny z trackingu poczty polskiej jak mniej więcej mogą wyglądać wpisy.

 

Pierwsza przesyłka Singapur postem w której szedł pakiet i programator regla wartości 21$ która nie została zatrzymana:

 

post-12909-0-40268300-1374101906.png

 

Druga to HongKong post w której szła między innymi aparatura i ładowarka ~98$ do której vat juz doliczono:

 

post-12909-0-99375300-1374101911_thumb.png

 

 

Swoją drogą HK odnowiło stronę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też paczuszka za 130$ poszła na cło, a za 60$ nie. Czy ją oclą to już chyba widać po Warszawie. U mnie też w Warszawie zatrzymali w cle i potem pchnęli do Zabrza. Sympatyczne kobietki w Zabrzu siedzą. :) Odbierałem osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba wybrać EU WAREHOUSE wtedy wyskakują produkty dostepne tylko holandii. Też sie troche pogubułem bo w tamtą niedziele było normalnie a w poniedziałek już pozmieniali. W środe robiłem paczke i leci z holandii dzisiaj jest już w niemczech.

 

 

2013-07-29 19:27 DE 001 Neuenstein, Niemcy 1.0 Paczka wyjechala z filii 2013-07-29 19:27 DE 001 Neuenstein, Niemcy 2.0 Paczka zarejestrowana w filii 2013-07-29 19:23 DE 001 Neuenstein, Niemcy 2.0 Paczka zarejestrowana w filii 2013-07-27 02:33 NL0100 Utrecht, Holandia 1.0 Paczka wyjechala z filii 2013-07-27 02:32 NL0100 Utrecht, Holandia 1.0 Paczka wyjechala z filii 2013-07-27 02:31 NL0100 Utrecht, Holandia 2.0 Paczka zarejestrowana w filii 2013-07-26 22:01 NL2500 , Holandia 1.0 Paczka wyjechala z filii 2013-07-26 22:01 NL2500 , Holandia 0.0 Przyjecie w GLS 2013-07-26 17:13 NL4100 , Holandia 0.100 Dane przetransmitowane, przesylka jeszcze nie przekazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z reklamacjami w HobbyKing? Przedwczoraj złożyłem reklamację za pośrednictwem ich "Support Centre" na uszkodzony wyświetlacz w nadajniku Turnigy 9XR. Dotarł do mnie uszkodzony - jedna kolumna i jeden wiersz pikseli jest "martwy", co nie tylko jest wadą estetyczną, ale i utrudnia czytanie.

 

Ile trwa rozpatrywanie reklamacji?

 

Na co można w tej sytuacji liczyć?

 

Z góry dzięki za podzielenie się doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam status Received i 3 znaczki gdzie pisze: Printed - your order has been printed in the warehouse and is being packed. Tylko pakują już to 3 dni..... Ktoś tak miał?

 

Hmm, zapakowane i wysłane po ok 4-5 dniach a następnie info o braku towaru na magazynie :lol: całościowo zamówienie dotarło po ok DWÓCH miesiącach :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.