Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy faktycznie towar na stanie jest uzupełniany od 7-30 dni? Czy strona uaktualnia uzupełnianie magazynów? Czy ktoś miał jakieś doświadczenia gdy kupował towar którego nie było na stanie? Bo patrząc po turnigy plush 30A mam wrażenie że jego nie ma ponad miesiąc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To mnie pan pocieszył :) Gdyż ja już zamówiłem to 2 tygodnie temu i czekam i czekam :| Zamówiłem trochę gratów ( całe bebechy do samolotu ) wszystko jest BK oprócz serw :oops:

Wg. mnie jaja sobie robią "chińczykowie" . Całkowita nieodpowiedzialność z ich strony :?

Czyli ja mam do nich napisać żeby mi kasę zwrócili czy to wyjdzie z ich inicjatywy?

 

EDIT: Poczekam ten miesiąc, a potem będę mógł spokojnie zażądać zwrotu kasy ( chyba punktów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy nie dostaniesz, tylko jak sam napisaleś - punkty. Radzę ci napisać do nich maila, albo (co jest genialnym rozwiązaniem) poprzez dyskusję online (coś w rodzaju Gadu gadu), że rezygnujesz z towaru którego nie ma. A to dla tego, że jak brakujące serwa przyjdą po tych dwóch czy trzech miesiącach :D to okaże się, że znów czegoś w twoim koszyku nie ma i trzeba znów czekać.. Ja raz tak się wsadziłem na konia.. To, że jest po zapłacie status "reserved" - nie oznacza, że odłożyli to co kupiłes grzecznie do twojego koszyka..

Niech wysyłają to co jest na magazynie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIFI

Ja czekałem cierpliwie 3 miesiące aż zrezygnowałem z kilku brakujących pozycji bo czekałbym nie wiadomo jak długo. Problem ten był wielokrotnie w tym temacie poruszany, słabo czytałeś :D . Jeżeli chcesz szybko dostać towar od Chińczyka to zamawiasz to co ma status "IN STOCK". Jeżeli zamówiłeś jakiś popularny towar to się nie martw, może zmieścisz się w tych 30 a może i 7 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accucel 6, Lipole Turnigy 2200 3s 20c nawet na gazetce były także myślę że popularne :mrgreen: jeszcze lipol do nadajnika, plush 30A i jeszcze ten silnik http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idproduct=18544

:? Mam wrażenie że to są popularne przedmioty :roll:

To, że jest po zapłacie status "reserved" - nie oznacza, że odłożyli to co kupiłes grzecznie do twojego koszyka..

To zaczyna być jak nowy rodzaj gry "chińska ruletka" :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To zaczyna być jak nowy rodzaj gry "chińska ruletka" :evil:

Nie rozumiem związku.. To nie jest Chińska ruletka, tylko życie.. Jak porobisz trochę zakupów u nich - to pojmiesz o czym piszę.

Chodziło mi o to, że jakaś niewiadoma zadecyduje o wyniku tych zakupów. A dla niektórych może być to świetna forma rozrywki ... szkoda że kosztowna :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. chcę zamówić paczkę o wartości ok 300$. Na ile paczek to najlepiej rozdzielić? Nie zakładam że ominę vat, ale fajnie by było jakby się udało (jest wkońcu to cło na artykuły modelarskie?) to raz, a dwa chodzi mi o formę wysyłki, jest registered air mail najtańsza, ewentualnie air parcel czyli chyba także rejestrowana. Nie chcę żeby mi coś zaginęło w podróży poprostu, potem same kłopoty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GLS Express Courier 10kg (Germany to Poland) $21.79

Panowie co to za wysyłka i jak mniej więcej długo pójdzie? Dodam jeszcze, że zamawiam turnigy 9x która jest bk. Jak długo około może potrwać taka przesyłka? Pytam, bo jeszcze nigdy nic tam nie zamawiałem, a paczka ma ponad 2kg, więc to najtańsza przesyłka.

Czy ta będzie lepsza: DPD 4-7 Days 0-3kg (Germany to Poland) $23.50

Sory że tak wypytuje, ale jestem w tym zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Dodam jeszcze, że zamawiam turnigy 9x która jest bk. Jak długo około może potrwać taka przesyłka?

Przesyłka jak przesyłka, ale BK oznacza, że tego towaru nie ma na sklepie.

Jak będą mieli to wtedy wyślą paczkę.

 

PS Po co tam zamawiałeś Turnigy ?

Na Allegro kupisz z przesyłką za ~260zł, więc biorąc pod uwagę kurs dolara, cena wyjdzie zbliżona.

Oczywiście polecam płacić paypal`em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.