Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć co zrobić jak mi chwycą tą paczkę na vat, be też chcę tą apkę i inne pierdołki kupić i nie wiem co zrobić jak vat mi karzą płacić (a taka paczka to już jest takie prawdopodobieństwo). Proszę o odpowiedź bo do piątku chciałbym złożyć zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja nigdy nie miałem faktury.

tyle razy już tu pisali ,celnicy tak dobrze wiedzą co się dzieje.

I nikt nikomu głowy nie urwie za to że jest wyższa kwota na PAYPAL,wyższe wpływy do budżetu.

Deklaracje celną i tak zaniża chinczyk,bo to on wypełnia dokumenty które są na paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w listopadzie zamawialem Turnigy 9x czekalem 3tygodnie na dostawe, znaczy przyszla dostawa ale nawet nie zmienil sie status apki na "IN STOCK" jest bardzo duzo zamowien i tyle. co do tych 30% to trzeba zaznaczyc, jak sie tego nie zrobi na paczce widnieje kwota 100%, a i mala uwaga, antena z apki jest wcisnieta w styropianie i w czasie transportu istnieje mozliwosc wylamania, wiec prosze sprawdzic przed odbiorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alibabebe możesz podpowiedzieć jak zrobić żeby widniało 30% kwoty? No i druga sprawa jak sprawdzić czy antena jest dobra, przywozi to kurier czy listonosz? Bo jak listonosz to chyba nie ma opcji sprawdzenia sprzętu przy nim i ewentualnego zwrotu.

Dołączona grafika

 

Nie będziesz miał możliwości sprawdzenia paczki.

Samo radio jest w styropianie dobrze zabezpieczone.

 

Zresztą nawet gdyby, to co zrobisz ?

Nie odbierzesz paczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie zamawiałem z HobbyKing'a

Na obrazku jest końcowy etap zakupu towaru.

Po tym przenosi nas do serwisu paypal (jeżeli takową formę płatności wybraliśmy)

 

Dodaj sobie coś do koszyka i sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które to Twoje zakupy ? U mnie dopiero przy trzecim miałem możliwość wyboru wartości paczki.

Zarówno w pierwszych jak i następnych miałem i mam tą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alibabebe możesz podpowiedzieć jak zrobić żeby widniało 30% kwoty? No i druga sprawa jak sprawdzić czy antena jest dobra, przywozi to kurier czy listonosz? Bo jak listonosz to chyba nie ma opcji sprawdzenia sprzętu przy nim i ewentualnego zwrotu.

listonosz u nas tylko listy ma, wszelkie paczki dowozi poczta, ze tak napisze paczkowozem..hehe inaczej poczta 2 razy przychodzi raz listy, a raz paczki, co do anteny cala aparatura jest w styropianie ale styropian nie ma wglebienia na antene i tez ja zaciskaja miedzy 2 czesci styropianu, bym tego nie pisal ale mialem oferte w polsce kupna apki nowej z wylamanym siedzeniem od anteny. a te 30% kolega opisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralphi ma rację, jeśli to Twoje pierwsze zakupy w HK to nie będziesz miał tej opcji.Ja już nawet nie pamiętam czy miałem czy nie bo pierwsze zamawiałem tylko silnik i nie zwróciłem na tą opcję uwagi.Ale wiem że mój kolega nie miał tej opcji przy pierwszym zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doświadczenia, że w przesyłkach do ok. 80-100$ nie warto zaniżać rzeczywistej wartości. Do wszystkiego trzeba podchodzić wg zasady, żeby wartość zadeklarowana była proporcjonalna do wielkości paczki. Podejrzaną będzie przesyłka duża o bardzo małej wartości, jak i odwrotnie. Trzeba to sensownie skalkulować. Na około 30 zamawianych paczek, tylko raz płaciłem vat. Ale był to kit śmigłowca klasy .50 i nie chciałem kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.