Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

EMS Express (POLAND) 1000g - 1999g $72.80

 

baterie chyba jednak trzeba będzie z niemiec :( zamawiać

Rozbij na parę mniejszych paczek i nie będzie tak źle :D.

 

Czas robić zakupy na zapas... eldorado się kończy.

przy pakietach 4000 nie ma co rozbijać tylko normalne listy po 10$ wyjdzie taniej niz kurierem kilka na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Coś kombinujecie...

 

4 LiPo 2200

 

waga 1012g

 

do wyboru mam:

DPD 4-7 Days 0-3kg (Germany to Poland) $25.21 1987g left.

International (Registered) Air Mail 1.5kg $23.59 487g left.

EMS Express (POLAND) 1000g - 1999g $72.80 987g left.

Air Parcel (POLAND) 1000g - 1499g $22.85 487g left.

 

Jak widać International (Registered) Air Mail 1.5kg czyli zwiększyli limit o 500g. Nie wiem co prawda jakim kosztem bo ceny z Air Parcel są nawet niższe :)

 

Przecież nikt wam nie każe wybierać EMS, bo to zawsze było i będzie najdroższe a w dodatku podatne na opłaty VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższe ceny :)

 

Pozdrawiam

A widać gdzieś tą różnicę ? Albo ile ona wynosi? 1% ? mniej więcej :) ?

 

 

Drugie pytanie, czy jest możliwość, że paczkę zatrzymał UC i pod numerem przesyłki z HK śledzę list z UC? Poprzednia przesyłka miała status: zwolnienie przez urząd celny i kolejne statusy z poszczególnych miejscowości jak paczka wędrowała do mnie. Druga paczka ma natomiast zatrzymanie przez urząd celny i ta sama trasa do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widać gdzieś tą różnicę

Nie loguj się i zobacz ile kosztuje dany towar, następnie zaloguj się i zobacz ile teraz kosztuje ten sam towar. Kurde czy to jest naprawdę takie skomplikowane ??

:oops: Szukałem jakiś info a na taki prosty pomysł nie wpadłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałem pochwalić, że dałem :ass: . I to bez mydła! :evil:

Wybrałem wysyłkę towaru listem nierejestrowanym, choć byłem święcie przekonany, że kliknąłem na Registered Airmail :shock:

Towar na szczęście tylko za 50 zeta (3 baterejki i motorek ;-) ), ale szkoda byłoby i tyle stracić. Przecież aż się prosi, żeby się to komuś do łapy przykleiło...

A pomyłkę zauważyłem już po wysłaniu.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, najlepiej pozytywne, w sporcie ekstremalnym pt. wysyłka towaru listem International Air Mail ($40 limit) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak, kilkanaście przesyłek od różnych nadawców z HK (m.in. hobbycity) różnej wartości doszło, czasami zapakowane w kopertę zawiązana na sznureczek, nigdy nic nie zginęło. Jestem w ciężkim szoku do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałem pochwalić, że dałem :ass: . I to bez mydła! :evil:

Wybrałem wysyłkę towaru listem nierejestrowanym, choć byłem święcie przekonany, że kliknąłem na Registered Airmail :shock:

Towar na szczęście tylko za 50 zeta (3 baterejki i motorek ;-) ), ale szkoda byłoby i tyle stracić. Przecież aż się prosi, żeby się to komuś do łapy przykleiło...

A pomyłkę zauważyłem już po wysłaniu.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, najlepiej pozytywne, w sporcie ekstremalnym pt. wysyłka towaru listem International Air Mail ($40 limit) :?

Zamawiając jeden silniczek za 4 dolary też dałem zwykłą Air Mail. Doszło po 6,7 dniach roboczych.

 

Next time pamietaj o mydle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.