Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra chyba dam sobie spokój na razie z paczka w tym roku :) zamówię sobie po nowym na spokojnie :) nie ma co się spieszyć a może dolar coś spadnie :) bo chcę zamówić ok 1kg pierdół za $60 + wysyłka :) miejmy nadzieję że bez przygód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zamówienie 21.12.2010 jako registered air mail

numer listu 23.12.2010

a dziś w trackingu poczty HK:

The item (RCxxxxxxxxxHK) was posted on 23-Dec-2010 and is being processed for delivery to the addressee.

 

 

p.s: ile czekacie na paczki z hk kupione przez ebay-a??? do mnie wysłali 15.12.2010 i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kurde;/czyli w tym roku już zakupów na hobby king nie zrobię;/ muszę konto bankowe założyć;/ Ale dzięki za pomoc teraz już wiem co i jak:)

 

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz konto PayPal musisz je przypisać do konta bankowego i karty VISA. Aby płacić wystarczy na stronie Hobby Kinga po dokonaniu zakupów i przejściu do formalności płatności kliknąć w opcję płacenia PayPal. Przechodzisz do strony logowania i klikasz w confirm payment.

 

Aby przyjmować płatności trzeba zweryfikować swoje konto bankowe z PayPalem. PayPal wysyła na Twoje konto bankowe drobne dwie sumy i na stronie weryfikacji musisz te sumy wpisać. Twoje konto jest zweryfikowane.

Nie prawda.

Wpłacac środki na Paypal można bez żadnego przypisywania konta. To co powyżej jest opisane to jeśli chce się powiązac karte kredytową z PayPal'em. Bez żadnego problemu można wpłacic środki na PayPal z banku ale konto bankowe musi byc na ta samą osobę co PayPal i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Pan, że aby wpłacić kase na PP należy przypisać KONTO BANKOWE oraz KARTĘ !

To 2 różne metody i nie trzeba w ogóle przypisywać konta bankowego jeśli chce się wpłacić z niego pieniądze. Przypisywanie tylko się robi gdy połącza się PP z kartą kredytową.

 

Z resztą, nie ważne. Wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie muszę mieć żadnego konta bankowego, tylko pieniądze na pay palu by zapłacić za zakupy z Hobby King ??

Nie musisz mieć konta bankowego , wystarczy że będziesz miał wymaganą ilość środków na koncie Pay-Pal wpłaconych w dowolny sposób , tylko pamiętaj że pay-pal ma swój przelicznik dolara i różni się on trochę od aktualnego kursu . Kolejnym problemem jest pobierana prowizja gdybyś chciał wypłacić z pay-pala środki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A nie wiecie czasem jaki jest kurs dolara według pay pal ?? Bo nie wiem ile będzie mi potrzebnych pieniędzy

 

A i jeszcze jedno :) jak na przykład robię zakupy za 90$ a mam na koncie (3,02*90=271,80) 271,80 zł to pay pal sam zamieni mi walutę tak że jak będę płacił to nie w Pln tylko w $ pomimo to że na koncie mam walutę "Złoty Polski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkraj, co Ty piszesz, niczego nie zamieniasz. Paypal robi przewalutowanie autopmatycznie. Mam na Koncie tylko PLN-y a płacę na całym świecie w dowolnej walucie. Kilka transakcji zrobiłem na ebay czy HC i zawsze PP sam to robił automatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.