Skocz do zawartości

Mój RWD 5 by skazoo


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Pszepraszam-jak zwykle, za jakość zdjęć,ale nie mam aparatu i robie fotki komórką 2Mpix

To nie zmienia faktu, że wystarczy zadbać o dobre oświetlenie i (lub) podparcie aparatu (telefonu) i nawet komórką można zrobić zdjęcie na którym widać cokolwiek. A co do twojego pytania to ja nie widzę. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę nie zwalaj na to że robione komórką to cie nie usprawiedliwia ... tak jak kolega wyżej napisał oświetlenie i jeśli nie potrafisz utrzymać komórki to postaw na czymś.

 

Pokazać ci przykładowe zdjęcie robione komórką 2 Mpx na szybkiego ? http://img692.imageshack.us/img692/9753/dsc00269m.jpg (trochę prześwietlone)

(i bez lampy) http://img130.imageshack.us/img130/7910/dsc00270j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Linux.

lukasz_to_ja

Tu nie chodzi o to, że pytania nie widać tylko, że silnika nie widać.

Skoro tak wychodzą zdjęcia przy Twoim oświetleniu to albo doświetl jakimś dodatkowym oświetleniem skierowanym na fotografowany przedmiot lub poczekaj na dzienne światło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że pytania nie widać tylko, że silnika nie widać.

 

Hahahahahahahahaha, no i mnie zabiliście xD

 

Jeżeli silnik jest zamontowany tak jak na planach i ma odpowiednie wychylenia to w nim problemu nie widzę (i to nie tylko na zdjęciu nie widzę :P ), za to słabo widzę resztę (i tu też nie chodzi o fotki), widać nie ponaciąganą folię, jakieś dziury :crazy: czy coś takiego. Ale spróbować zawsze warto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy takim mocowaniu śmigła, lepiej od razu kup kontener zapasowych śmigiełek i kilka zapasowych osi do silnika.

Łapka latała, ostrość się nie chciała ustawić, ale i tak widac niedoróbki.

Komórka to nie aparat. Nie wal w klawisz jak Speedy Gonzales, tylko wciśnij lekko, poczekaj aż komórka złapie ostrość, zapika i dopiero wduszaj do końca, robiąc zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam zaraz nie poleci

jak ostatni model wlozylem do reklamowki i wkur....na maxa nia cisnalem to przeleciala ze 20 m a to powyzej ma skrzydla to spokojnie 40m da rade. a moze nie..... :wink:

Kolego jak budujesz model to buduj go tak jak inni koledzy, poczytaj relacje z budowy popatrz na fotki ,b jak Skazoo to zobaczy to mu serce stanie ze opisales to jako RWD by Skozoo

Juz lepiej by bylo RWD by lukasz to ja

Twoj mlody wiek nie tlumaczy niedbalstwa zrob wolniej a ladniej

Pamietaj ze ladne modele ,dobrze lataja.

Powodzenia w modelarstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy takim mocowaniu śmigła, lepiej od razu kup kontener zapasowych śmigiełek i kilka zapasowych osi do silnika.

Ja tu widzę - chyba dobrze :?: :mrgreen: - smigło przykrecone nakretką. Madrian - tylko w ten sposób mocowałem smigła w swoich dzwonkach i nigdy ale to nigdy nie odkręcio się. Jest to przecież fizycznie niemożliwe :mrgreen: Chyba, że miałeś na myśli tylko zwiększoną łamliwosć, ale i w tym przypadku nie złamałem nigdy ani jednego - latałem skrzydłem - napęd pchający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy takim mocowaniu śmigła, lepiej od razu kup kontener zapasowych śmigiełek i kilka zapasowych osi do silnika.

Ja tu widzę - chyba dobrze :?: :mrgreen: - smigło przykrecone nakretką. Madrian - tylko w ten sposób mocowałem smigła w swoich dzwonkach i nigdy ale to nigdy nie odkręcio się. Jest to przecież fizycznie niemożliwe :mrgreen: Chyba, że miałeś na myśli tylko zwiększoną łamliwosć, ale i w tym przypadku nie złamałem nigdy ani jednego - latałem skrzydłem - napęd pchający.

A ja tak mocowałem "klasycznie". :wink:

Od tamtej pory mam silnik z bardzo krótką ośką i kilka Prop-save'rów. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kr3cik,

Pytanie jest nad fotką 8)

 

 

 

Achaaaaaaaaaa, no taaaak wobec tego odpowiadam na pytanie

 

UWAGA Odpowiedź:

 

Silnik jest zdecydowanie za nisko, musisz go podnieść na tyle aby mógł znaleźć się w innym modelu. :twisted: :P

 

Koniec odpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.