Skocz do zawartości

Zawody ESA I i II WŚ Wrocław 05.12.2009


Wodzu 7

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze to inna perspektywa...

Taaak perspektywa ma znaczenie. Szczególnie ta na ostatnim zdjęciu 30cm przed śmigłem mojego Berg'a :mrgreen: Ma Krzysiek refleks, że zrobił zdjęcie i uchylił się jeszcze. Ale tak to jest jak się staje przed "lotniskowcem" z którego startują myśliwce WWI :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

(czyżby Rura?)

Jak zgadłeś :?: :mrgreen:

widzę że pierwsza wojna walczyła głównie z wiatrem.

Nie do końca. Modele całkiem dobrze dawały sobie rade z wiatrem tylko my z modelami chyba jeszcze nie do końca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Oto wyniki zawodów:

 

WWI

1. Piotr Miszczyk 681 pkt.

2, Zbigniew Wdowikowski 424 pkt.

3. Wojciech Krajnik 421 pkt.

4. Mirosław Stachowski 300 pkt.

5. Krzysztof Kiermacki 94 pkt.

 

WWII

1. Piotr Miszczyk 1613 pkt.

2. Bartek Dobrowolski 781 pkt.

3. Sławomir Seredyn 762 pkt.

4. Tomasz Śmigielski 648 pkt.

5. Paweł Wieczorek 459 pkt.

6. Daniel Skiba 422 pkt.

7. Marcin Boboli 353 pkt.

8. Jacek Eciak 351 pkt.

9. Marcin Olas 331 pkt.

10. Karol Wdowikowski 290 pkt.

11. Zbigniew Wdowikowski 278 pkt.

12. Stanisław Gumuliński 227 pkt.

13. Grzegorz Michalski 219 pkt.

14. Zenon Kowalczyk 207 pkt.

15. Dariusz Stężalski 188 pkt.

16. Sergiusz Pogwizd 169 pkt.

17. Damian Bobela 148 pkt.

18. Krzysztof Kiermacki 122 pkt.

19. Wojciech Krajnik 87 pkt.

20. Piotr Eciak 52 pkt.

21. Michał Cisek -27 pkt.

22. Andrzej Dufrat -67 pkt.

23. Krzysztof Cisek -69 pkt.

24. Henryk Adamski -136 pkt.

 

 

A tutaj dokładniejsze wyniki w pdf: WYNIKI WYNIKI WYNIKI

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja zawodów na najwyższym poziomie. Po tych zawodach Bolesławiec będzie miał prawdziwe wyzwanie organizacyjne podczas następnych zawodów w kwietniu.

Super nagrody oraz zaskakująca ilość nagród. Wszyscy z WW I oraz WW II aż do 17 miejsca dostali upominki.

Pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała

To prawda, ale atmosfera na zawodach była tak wspaniała, a chęć walki tak ogromna, że nawet krople deszczu nie powstrzymały nas od dokończenia zawodów.

 

Jeszcze jedno.

Czy ktoś zwrócił uwagę na przewagę punktową z jaką na każdych zawodach wygrywa jakże niewielki wzrostem, ale za to wielki duchem MISZCZU

 

Czapki z głów panowie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody były przygotowane znakomicie, niestety pogoda była nieciekawa. Widziałem dwie tury lotów i po przerwie, w trakcie której wzbił się w powietrze dość sporej wielkości model motoszybowca dałem dyla. Jedna z niewielu fotografii (nie chciałem narażać obiektywu na osad z deszczu(:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie chciałem narażać obiektywu na osad z deszczu(:

Przesadzasz, akurat znam Twój sprzet fotograficzny :mrgreen: Taki deszczyk wcale mu nie szkodzi... W tym obiektywie Fuji zastosował swój patent -uszczelnienie labiryntowe, wypełnione silikonem w postaci żelu. Gwarantują wodo i pyłoszczelnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ze tez nie moglem byc na tych zawodach :(

...

na nastepnych na pewno będę... jeszcze zostalo pomalowac p-40

Obiecanki cacanki.

Trzeba było się uczyć , a w tedy nie miałbyś problemów z wyjazdem na zawody. :P :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Piotrek trochę się pomylił na filmie jest ostra walka DR1 Krzyśka z moim Spadem jest to pierwsza walka w zawodach po krutkim czasie zostaliśmy tylko we dwójkę pozostali msieli okiełznać pilotów w samolotch dlatego odwołali ich na odprawę

w sposób nader widowiskowy , Krzysiek polował na moją jedyną taśmę więc stwierdziłem że trzeba być bardzo blisko no i trochę było za blisko , zresztą jak dwóch lata to wcześniej czy później kil musi być , ale Spad do następnej walki staną w gotowości i z "lotniskowca"" pierwszy startował zadając kłam że WWI ESA jest bardzo urazowa ,da radę odbudować w 20min , a miałem przełamany dolny płat i zerwane górne skrzydło, WWI ESA jest rewelacyjna.

pozdrawiam Zbyszek "Wowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Piotrek trochę się pomylił na filmie jest ostra walka DR1 Krzyśka z moim Spadem

Fakt dopiero teraz to zauważyłem a sam już dobrze nie pamietałem bo miałem problemy z silnikiem który się wylejał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucze sie :D ale niestety z chemii nie przynosi to efektow... co z tego ze to wkuje jak nie rozumiem tego... fizyka ok matme tez kumam ale chemia... cale szczescie w 3 kl liceum nie bede mial jej i potem kijem nie tkne chyba ze troche do pirotechniki ktora zajmuje sie od paru lat... ale nie byla mi dotąd potrzebna chemia

 

a wracajac do tematu to latał ktos tam p-40? mozna zdjecie? zastanawiam sie nad malowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja przyszedłem za cienko ubrany ..zaraziłem się ESA1 N1 i dostałem skierowanie do Cyber Flaya.

A ja już mam ESA WWI :faja:

 

Na stronie Cyber-fly nie ma jeszcze samolotów do ESA WWI, ale można skontaktować się z Markiem i na pewno wytnie ci to co będziesz chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.