Skocz do zawartości

Problemy z kamerą FLYCAMONE2


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z kamerą FCO2. a mianowicie nie mogę połączyć się z komputerem. Niby sterowniki zainstalowane i reszta ale coś jest nie tak. wykrywa mi nowy dysk, w "moim komputerze" pojawia się 'nowy dysk wymienny' ale nie mogę togo otworzyć bo wyskakuje jakiś błąd. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ na wyświetlaczu masz PC ?

2/ czy zmieniałeś soft ?

 

ja po zmianie softu 2 dni walczyłem gdyż zły wgrałem. FCO2 jest w dwóch wersjach A i B. Wersje możesz wyczytać z tyłu obiektywu. Niestety ja dowiedziałem się o tym już po fakcie, ale udało mi się przywrócić do życia moją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz FCO do kompa

 

PPM na moj komuter -> system -> manager urządzeń i popatrz czy nie masz wykrzykników.

jak są to masz złe sterowniki

 

odinstaluj FCO i zrestartuj kompa -> zainstaluj FCO i dopiero wtedy podłącz

 

jak nie zadziała albo zapyta o sterowniki to wskaż katalog gdzie masz je rozpakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kamerą FCO2. a mianowicie nie mogę połączyć się z komputerem. Niby sterowniki zainstalowane i reszta ale coś jest nie tak. wykrywa mi nowy dysk, w "moim komputerze" pojawia się 'nowy dysk wymienny' ale nie mogę togo otworzyć bo wyskakuje jakiś błąd. Co jest grane?

Tak jest jesli nie ma w urządzeniu karty pamięci. Jeśli jednak jest : sformatuj kartę .

Jeśli to nie pomoże - reklamuj - czasem trafiają się problemy z komunikacją z PC.

 

odinstaluj FCO i zrestartuj kompa -> zainstaluj FCO i dopiero wtedy podłącz ..

Do pracy w trybie PC nie jest potrzebny jakikolwiek sterownik. Jest widziana jak dodatkowt twardy dysk. Jedynie do pracy w trybie kamery internetowej.

Wersja softu w urządzeniu nie ma wpływu na jej współpracę z komputerem.

 

Jesli cały czas będziesz miał problemy reklamuj sprzęt i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.