Skocz do zawartości

Problemy z kamerą FLYCAMONE2


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z kamerą FCO2. a mianowicie nie mogę połączyć się z komputerem. Niby sterowniki zainstalowane i reszta ale coś jest nie tak. wykrywa mi nowy dysk, w "moim komputerze" pojawia się 'nowy dysk wymienny' ale nie mogę togo otworzyć bo wyskakuje jakiś błąd. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1/ na wyświetlaczu masz PC ?

2/ czy zmieniałeś soft ?

 

ja po zmianie softu 2 dni walczyłem gdyż zły wgrałem. FCO2 jest w dwóch wersjach A i B. Wersje możesz wyczytać z tyłu obiektywu. Niestety ja dowiedziałem się o tym już po fakcie, ale udało mi się przywrócić do życia moją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz FCO do kompa

 

PPM na moj komuter -> system -> manager urządzeń i popatrz czy nie masz wykrzykników.

jak są to masz złe sterowniki

 

odinstaluj FCO i zrestartuj kompa -> zainstaluj FCO i dopiero wtedy podłącz

 

jak nie zadziała albo zapyta o sterowniki to wskaż katalog gdzie masz je rozpakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kamerą FCO2. a mianowicie nie mogę połączyć się z komputerem. Niby sterowniki zainstalowane i reszta ale coś jest nie tak. wykrywa mi nowy dysk, w "moim komputerze" pojawia się 'nowy dysk wymienny' ale nie mogę togo otworzyć bo wyskakuje jakiś błąd. Co jest grane?

Tak jest jesli nie ma w urządzeniu karty pamięci. Jeśli jednak jest : sformatuj kartę .

Jeśli to nie pomoże - reklamuj - czasem trafiają się problemy z komunikacją z PC.

 

odinstaluj FCO i zrestartuj kompa -> zainstaluj FCO i dopiero wtedy podłącz ..

Do pracy w trybie PC nie jest potrzebny jakikolwiek sterownik. Jest widziana jak dodatkowt twardy dysk. Jedynie do pracy w trybie kamery internetowej.

Wersja softu w urządzeniu nie ma wpływu na jej współpracę z komputerem.

 

Jesli cały czas będziesz miał problemy reklamuj sprzęt i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.