Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam A ja Sławek mocno zwątpiłem, ostatnio moje hobby było troszkę prześladowane, dlatego w moje podejście od zdarzenia wkradł się pesymizm.

Myślę Adamie że na ucieczkę modelu miały wpływ dwie sprawy, doliczając silniejszy wiatr to trzy. Regulator odciął silnik, to wiemy, jednak to nie było główną przyczyną, głównym winowajcą był snap od kierunku, pękła sworzeń. Dlatego właśnie nie mogłem nadac modelowi kierunku, był niesiony wiatrem, w odległosci 500m zaczął pikowac w duł. Gdzie spadł dokładnie nie wiedziałem, przeszkodą był i lasek i budynki. Pomogły ogłoszenia, im zawdzięczam odzyskanie modelu. Teraz idę przerabiac mocowanie nart, tak jak miał zrobione Janek. Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Lotnisko nie przyjmuje samolotów. Służby odśnieżające nie są w stanie przygotować należycie pasa startowego. Zapasowe lotniska też zasypane. W domach kłębią się tłumy chcących latać :( . Zima na całego. Wziąłem na przeczekanie i idę do warsztaciku :D

 

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na lotnisku i muszę stwierdzić,że za dużo śniegu nie leży ponieważ teren jest otwarty i wiatr go zdmuchnął,a na dodatek droga dojazdowa jest odśnieżona, gdyby nie silny wiatr możnaby polatać, zobaczymy co przyniesie następny tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na początku chciałbym podziękować kolegom za pomoc w złożeniu samolotów :mrgreen: (sam bym nigdy nie złozył :oops:) i za akceptację w swojej ekipie :!: byliśmy dzisiaj na lotnisku i troche sobie polataliśmy :lol: mimo ze warunki do startu i lądowania były ekstremalne ,czekam na następne loty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jak napisał wilku1125 warunki były naprawdę ekstremalne,ale kto powiedział,że latanie nie jest ekstremalne :devil:

A tu kilka fotek dla lepszego zobrazowania w jakich warunkach też się lata:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.