Skocz do zawartości

Pytanie o easy star i easy glider


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wytnij takie kółko ze sklejki np. 3mm do której przykręcisz silnik. Wyjmij tą sklejke z kadłuba i wklej w miejscie gdzie powinien być silnik. Ustawając przy tym odpowiedni skłon i wykłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytnij takie kółko ze sklejki np. 3mm do której przykręcisz silnik. Wyjmij tą sklejke z kadłuba i wklej w miejscie gdzie powinien być silnik. Ustawając przy tym odpowiedni skłon i wykłon

A potem śmigłem obetnie sobie ogon.

Wystarczy wykleić i wkleić na nowo ale już poprawnie, z takim skosem jak jest mocowanie fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po jakie licho !!!!!!

moj ES ma malego czarnego ginterka ( wg mnie duzo lepszy) przy bezszczotce idzie pionowo w gore no prawie pionowo :mrgreen: bo go utrzymac w pionie nie moge (brak lotek) :wink:

ten model ma tyle przerobek co modelarzy wystarczy poszukac w necie

 

 

A tak na poważnie to motorek masz - wg mnie - ciut za wysoko i to go "ciągnie" ku matce ziemi ... ( wiesz - takie ramię - środek oporo - środek parcia silnika i takie tam ... )

moze kloega ma i racje ale co z tymi modelami co silniki maja na wiezyczkach w szczegolnosci tych chowanych??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz ciąć to kup mniejsze śmigło. Umieszczając na takim długim ramieniu śmigło, musisz jeszcze bardziej go pochylić, co powoduje że silnik pracuje na marne, więc lepiej dać mniejsze śmigło. Ekonomiczniej będzie. Ja też tak poczatkowo umieściłem silnik, potem poszedłem po rozum do głowy, Jak mi mode3l zaczął się niesterowny robić.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.