Skocz do zawartości

Najman VS Pudzian!


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Walicie spam w sb a taki temat do spamu na dłuższa mete ;]

 

Moim skromnym zdaniem:

 

Chciałem żeby pudzian wygrał ale nie sądziłem że walka będzie wyglądała jak walka na dyskotece w remizie w Mszczowie Dolnej czyli jeden biegnie ze sztachetą i tulipanem z wina komandos a drugi ucieka. Zero techniki zero niczego tylko low kicki i pare petard.

 

Zobaczymy co dalej pokarze Mariusz, imo jak będzie wjeżdżał jak lokomotywa to na chwilke zaistnieje, aż podrzucą mu normalnego przeciwnika ;]

 

Najlepsze było że w knajpie której to oglądałem to wszyscy złapali głupawkę a śmiech ustał długo po walce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,troche mnie szmieszyla wypowiedz P.Kuleja i Najmana ze oni pokaza ze boks jest najskuteczniejsza forma walki(w MMA rowniez) i pokazali...i hcyba Ci panowie nie wiedzieli co mowia,trenowalem kyokushin i co nie co wiem... wiezcie mi ,wiem co to znaczy dostac lock king na udo a nie daj boze na wew.jego czesc i Najman zasluzyl na to za swoje wymadrzale gadki.Ale na jego miejscu nie chcial bym byc:) :rotfl:

Boks to boks a MMA rządzi sie swoimi prawami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączyłem na inny kanał bo mnie do szału doprowadzają reklamy. Włączam na Polsat-już po walce! Co do techniki-też tak umiem. Bez treningu.

To pokaż nam na filmie, jak 50kg worek kartofli fruwa od twoich kopniaczków... :twisted:

Jak bedzie za wysoko, to dodaj drugi. :wink:

A co do znastwa, jak pokazali razem Pudziana i Najmana, to nie trzeba się było znać na MMA. Przecież od początku widać było, że wynik będzie tylko jeden. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było że w knajpie której to oglądałem to wszyscy złapali głupawkę a śmiech ustał długo po walce ;]

Taa śmichy to se wszyscy robią, ale jak by przyszło do stanięcia oko w oko z Pudzianem, niejednemu (jak nie większości) zwieracz mógł by nie utrzymać :mrgreen:

Ja tam Najmana podziwiam :crazy:, wynik był moim zdaniem przesądzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian ma duzy potencjal, przede wszystkim jest szybki i silny, technike sobie wyrobi. Jak juz na sb chyba wspomnialem chcialbym go w przyszlosci zobaczyc z bobem sappem w akcji. Bylaby sila+predkosc vs sila+masa :D

Polscy zawodnicy byli wrecz smieszni... najpierw kolesi do parteru a pozniej sobie wstawali. Wygladalo to bajecznie, na wyzszym poziomie jak juz ktos zejdzie do parteru to zostaje przewaznie cala runde...

 

Co do polszmatu. Myslalem ze dostane bialej goraczki, wiecej reklam niz walki, kamery na zblizeniach jak w cholernym serialu, nic widac nie bylo. Chyba tylko amerykanin cos potrafil, poczatkowych 4 walk nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam wrażenie że Pudziana na dużo stać, tutaj nie mógł się wykazać bo biedny Najman uciekał mu jak jakiś uczniak :P widziałem jakiś filmik z jego treningu i naprawdę, jak na swoje gabaryty jest szybki, plus ta siła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najman chciał Pudziana wziąść na kondycję. Bardzo się zdziwił. Pudzian poszedł jak bizon. Po prostu się nie certolił. Po lowkickach Najman ledwo stał. Pierwsze trzy kopy przyjął na jedną nogę,. następne na drugą i było po gościu. Gdyby nie sędzia który trzyał Pudzianowi "rączkę" to z Najmana byłby fresk na ringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.