Skocz do zawartości

[P] Pilnie potrzebne plany Piper J-3 Cub


Witold-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Żeby nie tworzyć kolejnego watku zapytam tutaj.

Poszukuje planów takich jak wyżej Piper J3 Cub bądź PA-18 1:4. W tej własnie skali, możliwość powiększenia innych planów będzie ostatecznością jednak konstrukcja ze skalą się zmienia a przy tej wielkości może mieć istotną rolę.

Więc jeśli ktoś ma zestaw i plany SIG'a bądź jakieś inne 1:4 będę niezmiernie wdzięczny za kontakt :wink:

z góry dzięki.

Do planów Great Planes (2m) i Sig'a (1.8m) mam dostęp, jakby były jeszcze np. 1/5 to także byłbym zainteresowany :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Żeby nie tworzyć kolejnego watku zapytam tutaj.

Poszukuje planów takich jak wyżej Piper J3 Cub bądź PA-18 1:4. W tej własnie skali, możliwość powiększenia innych planów będzie ostatecznością jednak konstrukcja ze skalą się zmienia a przy tej wielkości może mieć istotną rolę.

Więc jeśli ktoś ma zestaw i plany SIG'a bądź jakieś inne 1:4 będę niezmiernie wdzięczny za kontakt :wink:

z góry dzięki.

Do planów Great Planes (2m) i Sig'a (1.8m) mam dostęp, jakby były jeszcze np. 1/5 to także byłbym zainteresowany :) .

Mam zestaw kit i plany sig , oraz inne 1/4 piper cub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie tworzyć kolejnego watku zapytam tutaj.

Poszukuje planów takich jak wyżej Piper J3 Cub bądź PA-18 1:4. W tej własnie skali, możliwość powiększenia innych planów będzie ostatecznością jednak konstrukcja ze skalą się zmienia a przy tej wielkości może mieć istotną rolę.

Więc jeśli ktoś ma zestaw i plany SIG'a bądź jakieś inne 1:4 będę niezmiernie wdzięczny za kontakt :wink:

z góry dzięki.

Do planów Great Planes (2m) i Sig'a (1.8m) mam dostęp, jakby były jeszcze np. 1/5 to także byłbym zainteresowany :) .

mog

mog

mogęprzesłać na maila piper cub 1/.4 ale w pliku .tif

jeśli cię interesuje daj maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.