Skocz do zawartości

brzeszczot do piły włosowej - gdzie kupic ??


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A nie wiecie gdzie mozna dostac takie brzeszczoty do wyrzynarek mechanicznych. Roznia sie tym od standardowych, ze maja takie przetyczki na koncach.

Kupiłem kiedyś w Praktikerze takie brzeszczoty Proxxona o rozstawie przetyczek 125mm. Są dostępne o różnej wielkości zębów (10, 15, 25 zębów na cal).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem do wlośnicowe w leroy merlin we wrocku po 12szt pakowane i koszt opakowania to 2,5zł XD

 

tanie- nawet bardzo takie i uzywam do dzis i sie tępia sie tak szybko... moglem wziąc wtedy wiecej paczek jak kupowalem. Wziolem tylko 2 niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie gdzie mozna dostac takie brzeszczoty do wyrzynarek mechanicznych. Roznia sie tym od standardowych, ze maja takie przetyczki na koncach.

Kupiłem kiedyś w Praktikerze takie brzeszczoty Proxxona o rozstawie przetyczek 125mm. Są dostępne o różnej wielkości zębów (10, 15, 25 zębów na cal).

Proxxon (do nabycia też w castoramie) jest naprawdę dobry ,te grubsze tną idealnie i nie "wężykują"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są brzeszczoty jubilerskie. Potrzebowałem ciąć laminat 2,5mm ( szkło - węgiel - szkło ) - cięły jak masło. Trzeba jednak uważać - są strasznie cienkie i potrafią się zerwać. Kupiłem je na Allegro - 8 zł/10szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to w kazdym markecie budowlanym widac .

Są jednak tak różne, że można się w tym pogubić. Na ten przykład: Dedra choć tanie to lepiej ich nie tykać- szkoda nawet tych niewielkich pieniędzy na taki badziew.

Bahco, Sandvik choć do tanich nie należą to jednak są warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.