Skocz do zawartości

Mój pierwszy film z pokładu:)


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zaprezentować mój pierwszy film z pokładu:) Nośnik to ASW28 po lekkim tuningu. Przy okazji pytanie. Co można zrobić żeby zdjęcia były bardziej ostre? Film trochę blado wyszedł. Spodziewałem się lepszego efektu...

Zapraszam do obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprzedaj to co masz i kup lekki aparat fotograficzny. Np. Samsunga, jakiś prosty model.

S550, jeżeli jeszcze dostaniesz, albo s760, zresztą obojętnie, każdy z nich robi dobre filmy. Zreszta inni koledzy używaja innych marek i też chwalą. Ja akurat wypróbowałem te dwa. Zero efektu czarnego słońca, zero migających śmigieł.

 

 

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz mój film nakręcony telefonem lg kp 500. Nakręcony jakieś 7miesiecy temu w ładna słoneczna pogodę nie mniej jednak widać jakość w porównaniu do fco2 .... obejrzyj od 2:00 min

p.s

Dodam ze tel był chamsko przyklejony na izolacje pod skrzydło i tyle , a sam model jest bez lotek z silnikiem szczotkowym i wielkim pakietem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.