Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Kombat .... gdzieś się spotyka?

Tak spotkanie było w sobotę na Czyżynach w samo w południe - kilka walk ESA oraz loty innych modeli.

Jak zawsze nie obyło się bez drobnych uszkodzeń :shock:

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=7482

 

Pojawiły się też 3 quadrokoptery .... wkrótce będzie ich więcej niż modeli ESA :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polski wchodzi niż "Yoda" który charakteryzuje sie silnymi porywami wiatru, na wybrzeżu jest to już orkan. W małopolsce będzie wiało ale na szczescie krótko i nie tak intensywnie jak nad morzem. W chwili obecnej w rejonie EPKC wieje wiatr ok 9 km/h (podmuchy 13-19 km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr w tylko niewielkim stopniu utrudnial latanie ESiAkami, ba moze troche chlodzil zapedy pilotow - slyszalem ze w Centrum Modelarstwa szykuja juz dla nas wiaderka CA, a tutaj tylko kilka drasniec i otarc w powietrzu :D

 

Pewnie pojawia sie jakies zdjecia, ale poki co jeszcze film z czwartkowego latania, prawie z Krakowa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Dzisiaj były pustki na Czyżynach ? Czy ja trafiłem na taką godzinkę ? Dzisiaj troszkę polatałem spalinowym Edge 540 mini i było super. Jeśli chodzi o pogodę było średnio wietrznie i bardzo ciepło jak na tą porę roku. No i plus dzisiejszej wizyty był też taki że z powodu sprzedaży choinek, mogłem wjechać na pas startowy samochodem od ulicy Bora Komorowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsypialiśmy ostanie w tym sezonie zawody ESA na jakie Eskadra Kraków wybrała się aż za Wrocław.

 

Eskadra Kraków najlepszą eskadrą ESA w Polsce w obu kategoriach a nasz MISTRZ (Rafał) indywidualnie 1-szy w kategorii WWI i 3-ci w kategorii WWII ;D

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.