Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę i niedzielę latamy jeżeli wyjrzy słoneczko 8) Ale uwaga! Podaję za pewnym źródłem: ..."W 2010 r. zegarki przestawiamy 31 października, z 3:00 na 2:00 w nocy"... jeżeli nie wszyscy przestawią zegarki to możemy się nie spotkać :lol2:

Czy to oznacza , że dla tych co nie przestawią zegarka słoneczko wyjrzy później? :wink: A swoją drogą umawiacie się o wschodzie słońca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza , że dla tych co nie przestawią zegarka słoneczko wyjrzy później? :wink: A swoją drogą umawiacie się o wschodzie słońca?

Jak to w dużych miastach, dla niektórych słoneczko zawsze wychodzi później jezeli mieszkają w bloku zasłoniętym innym "drapaczem" chmur ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem:

Sobota 9:00?

Zapraszamy wszystkich, którzy mają cokolwiek, co odrywa się samo od ziemi :)

Zapomniałem dodać, że Czyżyny, ale chyba wszyscy wiedzą, że tam latamy.Chłopaki chyba jeszcze są, ja niestety z przyczyn rodzinnych byłem tylko chwilkę.

Już jesteśmy umówieni na jutro godz. 10:00 (na nowy czas) w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESA latały dziś i latały wczoraj :D

 

Wczoraj z Rafałem mieliśmy po 3 cięcia w czterech walkach ale dziś Rafał zdystansował wszystkich zawodników ..... 5 cięć w 5 walkach :wink:

Moje dzisiejsze dwa cięcia i Kuby jedno to mizerny wynik ale wszyscy byli zadowoleni ze zwycięstwa nad wiatrem i faktem powrotu do domu z modelem w jednym kawałku.

Nie obyło się w trakcie bez udziału CA i przyspieszacza a Piotrka po trzeciej walce przestał słuchać odbiornik w modelu KI ale bilans strat niewielki i dzień można uznać za udany.

 

Dziś i wczoraj przywitaliśmy też dwóch nowych entuzjastów ESA .... mam nadzieję, że Eskadra Kraków wkrótce powiększy swoje szeregi ;D

 

.....będą fotki?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESA latały dziś i latały wczoraj :D

 

Wczoraj z Rafałem mieliśmy po 3 cięcia w czterech walkach ale dziś Rafał zdystansował wszystkich zawodników ..... 5 cięć w 5 walkach :wink:

Moje dzisiejsze dwa cięcia i Kuby jedno to mizerny wynik ale wszyscy byli zadowoleni ze zwycięstwa nad wiatrem i faktem powrotu do domu z modelem w jednym kawałku.

Nie obyło się w trakcie bez udziału CA i przyspieszacza a Piotrka po trzeciej walce przestał słuchać odbiornik w modelu KI ale bilans strat niewielki i dzień można uznać za udany.

 

Dziś i wczoraj przywitaliśmy też dwóch nowych entuzjastów ESA .... mam nadzieję, że Eskadra Kraków wkrótce powiększy swoje szeregi ;D

 

.....będą fotki?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESA latały dziś i latały wczoraj :D

 

Wczoraj z Rafałem mieliśmy po 3 cięcia w czterech walkach ale dziś Rafał zdystansował wszystkich zawodników ..... 5 cięć w 5 walkach :wink:

Moje dzisiejsze dwa cięcia i Kuby jedno to mizerny wynik ale wszyscy byli zadowoleni ze zwycięstwa nad wiatrem i faktem powrotu do domu z modelem w jednym kawałku.

Nie obyło się w trakcie bez udziału CA i przyspieszacza a Piotrka po trzeciej walce przestał słuchać odbiornik w modelu KI ale bilans strat niewielki i dzień można uznać za udany.

 

Dziś i wczoraj przywitaliśmy też dwóch nowych entuzjastów ESA .... mam nadzieję, że Eskadra Kraków wkrótce powiększy swoje szeregi ;D

 

.....będą fotki?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców okazało się, że winę za złą pracę mojego odbiornika ponosi włącznik regulatora Jeti Eco 25. Włącznik w pozycji "ON" raz łączył, raz nie łączył. Skończyło się na bezpardonowym wyeliminowaniu go i zlutowaniu przewodów. Teraz znowu wszystko działa jak trzeba :D

 

Poniżej kilka zdjęć z naszego latania. Przepraszam jeżeli ktoś się na nich nie znalazł - reklamacje można składać u fotografa :mrgreen:

 

Piloci udają się na miejsce walki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Przygotowania przed startem.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Gdy wszyscy się przygotowują do walki Kuba siada za sterami poczciwej Cessny. Prawdziwy twardziel! Koledzy pracują w pełnym napięciu a On płynie po niebie swoim płatowcem.

 

Dołączona grafika

 

Przed walką jest troszkę nerwowo.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Gotowi na stanowiskach.

 

Dołączona grafika

 

Startujemy!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Szybkie przezbrajanie przed następną walką i konieczny serwis myśliwców.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I lecimy :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Samoloty szczęśliwie wylądowały

 

Dołączona grafika

 

Ale nie wszyscy mieli na tyle sił, aby samodzielnie powrócić do bazy…

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka fotek z wczorajszego latania..

Przy dość dużym wietrze modele esa dzielnie spisywały się na niebie..

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

A z wiatrem walki nabierały szaleńczego tempa.... :)

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.