Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny dawać zdjęcia :evil:

No właśnie Panie Mirku :) miał ktoś aparacik ? Strasznie żałuję, że nie mogłem dziś przyjechać. Widzę ESA coraz bardziej popularne i to mi się podoba :) czym większy tłok na niebie tym większa zabawa :jupi:

 

P.S. Jak Ci się Mirku udało dopaść swój własny ogon ? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się Mirku udało dopaść swój własny ogon ?

Skoro nikt nie chciał (może nie mógł :devil: ) obciąc mi ogona a nie było już co atakować, to z braku innych tasiemek dobra i własna :D

 

Tak bardziej serio to na zdychającym pakiecie zaciągnąłem ił-a ostro do góry i po kilku metrach gwałtownie przepadł a ponieważ ogon był długi to efektownie wkręcił się w silnik przy wyjściu z tej "pokracznej" akrobacji. To też dowód na to jak ił trzyma kierunek, nic go nie ściąga na boki a trzy cięcia w jednej walce są najlepszym potwierdzeniem jego możliwości.

 

Świetne zdjęcia !!

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie wiosna ale też nie syberyjska zima :)

Bardzo przyjemne warunki do latania z małym wiatrem i lekkim mrozem, troszkę marzły ręce ale rozgrzewały emocje walk ESA.

Sześć walk i remisowy wynik konfrontacji z Rafałem - po cztery cięcia, Marcin tylko jedno trafienie Spad-em który po kolizji z Rafałem nadaje się do kasacji i chyba czyste konto Piotra w trafieniach i stratach...... było dość wesoło ;D

 

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, brak treningów ESA dał o sobie znać. Za to udało mi się oblatać Elektro Rookiego - a propo Marcin prześlij mi choć jedno zdjęcie z jego lotu :P To nic, że w pierwszym locie miał odwrotnie ster kierunku i był niedoważony, po 3 lotach i 3 małych krecikach w końcu lata! Było fajnie, nawet gdy z nieba spadały strzępy samolotów :rotfl:

 

[edit] dodałem parę zdjęć

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym lataniu musialem uzupelnic zapas kleju :)

Juz wszystko poskladane, gotowe do dalszych walk. Mam nadzieje, ze jutro uda sie powalczyc.

 

Dostrugalem jeszcze wal do Funjetowego silnika. To juz 3ci. Tym razem bez przewezenia na pierscien segera, ale za to z kombinowanym mocowaniem piasty smigla - bedzie mocniejszy. Fajnie by bylo go jutro przewietrzyc...

 

Marcin, wstaw zdjecia. W szczegolnosci zniszczenia wojenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie potem widzą takie kolorowe "zjawiska" w powietrzu i myślą, że to UFO :shock:

 

ms

 

EDIT: 26.01

Dostałem takie zdjęcie z ostatnich lotów ESA od Marcina i nie mogłem oprzeć się pokusie pokazania mojego Me-110 z "trofeum" zaczepionym na skrzydle :-)

http://www.pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=6138

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza na forum .... nikt nie lata :?

 

Zaczynają się ferie a to dobra okazja (jak każda inna) na wspólne loty :D

Zapowiada się dość przyjemna pogoda na cały tydzień a jutro słoneczko i słaby wiatr - jeżeli ktoś ma ochotę polatać/powalczyć/pogadać ...... to zapraszam rano na Czyżyny.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza na forum .... nikt nie lata :?

 

Zaczynają się ferie a to dobra okazja (jak każda inna) na wspólne loty :D

Zapowiada się dość przyjemna pogoda na cały tydzień a jutro słoneczko i słaby wiatr - jeżeli ktoś ma ochotę polatać/powalczyć/pogadać ...... to zapraszam rano na Czyżyny.

 

ms

Chętnie bym skorzystał ale u nas ferie w drugiej połowie lutego. Czyżbyś był nauczycielem , że masz wtedy więcej czasu? U mnie w domu na pięć osób tylko ja nie mam ferii :cry:

 

PS - Ja tam latam ... tylko , że w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.