Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Kto polatał to polatał. Ja głównie biegałem za modelami albo zbierałem piankę z lotniska :evil:

Reszta eskadry sie spisała (jak zawsze) i było dużo zabawy oraz cięć tasiemek.

I pomyśleć że na początku nie chcieliśmy latać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo długo dzisiaj marudziliśmy zanim pierwsze maszyny wzniosły się w powietrze - to jak nimi rzucało po całym niebie też nie było zachęcające - ale w końcu przemogliśmy się, co można zobaczyć TU>

Były cięcia tasiemek i całych modeli, łzy (od wiatru) i dużo świetnej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę próbował od 8-ej. Przynieście proszę jakiś kawałek ołowiu. Potrzebuję na czas lotów do 40g. Chyba, że będzie wiało to trochę więcej :P

 

[edit] 5 postów wyżej: Hubert, przepraszam za skojarzenia. Chcesz z tego zrobić bukiet tulipanów na 8 marca :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo długo dzisiaj marudziliśmy

Wszyscy mieli ochotę polatać, tylko perspektywa szukania modelu pod Kielcami troszkę osłabiała ducha walki :) ...... stąd to piękne pożegnalne zdjęcie naszych modeli :rotfl:

Kuba naprawionym Mustangiem dał jednak dobry przykład i w myśl zasady "wymiękają tylko tasiemki" jakoś poszło. Poziom (czytaj pułap) walk był wysoki bo przy ziemi wiatr mocno wirował i dociskał ale nie zmniejszyło to atrakcyjności zabawy.

 

Parasole nie były potrzebne :mrgreen:

 

O 8 melduję się na lotnisku ... pakiety naładowane, tasiemki przygotowane - latamy.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy film prawie pełnometrażowy - o tu jest :jupi: w końcu udało się coś nakręcić, całe 5min... ale zdecydowanie nie pomagaliście :!: :!: :!: Łatwiej by mi było, jakbyście chociaż próbowali latać w jednym miejscu :rotfl:

 

plus jeszcze jako gratis za wytrwałe latanie - fotek trochę

 

pozdrawiam

Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro dziś wiało :shock:

 

Było kilka stref ale dopiero na zdjęciach zauważyłem, że Witek lądował w zupełnie nieznanej mi części lotniska :devil:

W kategorii WWII jeszcze dawało się walczyć i kontrolować modele a na wietrze niepodzielnie panował "radziecki niszczyciel". W WWI Balilla i Berg zatańczyły "taniec śmierci" spotykając się czołowo w drugiej walce- wcześniej Rafał zapewnił sobie zwycięstwo zaliczając dwa cięcia.

Mocno energetyczny był ten niedzielny poranek.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.