Skocz do zawartości

warunki drogowe


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

"Dokładnie, nie wolno dawać gazu należy odłączyć aku od regla i na grzejnik..."

Tak oczywiscie tylko gdzie znajdę w/w na lotnisku 20 km od domu? :?

Ja postepuje nieco inaczej wydmuchuję śnieg tyle ile się da a potem wymieniam akumlator na naładowany i ...... dalej sobie latam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dzięki za odp. dot. lądowania w śniegu.

 

a co do warunków to tego nie przebijecie:

wczoraj po południu na drodze między Budziszem (pomorskie) a Żuławką Sztumską (pomorskie) śnieg sięgał wyżej niż podniesiona łycha do odgarniania śniegu zamontowana na pługu. mi mniej więcej do pasa czyli jakieś 120cm!!! wiem, bo stałem 1,5 godz. za pługiem, który czekał, aż wyciągną tir-a z rowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

fakt zaspy są jechałem dzisiaj quadem z pługiem przez wioski i powiem wam że zgarnąłem jakieś 70 ton sniegu ! a posypalem okolo 4 ton soli wiec niezle....

Niezłą ładowność miał ten quad... :lol:

To ile byś rozsypał tej soli i ile tego śniegu przetachał, jakbyś wziął malucha... ho ho ho... :twisted:

 

Kuba.K, trochę pojeździsz to zobaczysz ilu ludzi jeździ jak :ass:

Z mojej obserwacji i nasłuchu na CB, wynika, że jak :ass: jeżdżą wszyscy inni, poza nami... :wink:

 

PS - jak kupować samochód, to tylko od starszej pani... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej obserwacji i nasłuchu na CB, wynika, że jak :ass: jeżdżą wszyscy inni, poza nami... :wink:

Osoba która nas wyprzedza to idiota jadący po śmierć osoba którą wyprzedzamy to zawalidroga, to stara prawda ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.