Skocz do zawartości

Polski QUADROCOPTER


mifau

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeszcze trochę testów, w tej chwili powstaje więcej platform beta testerów, projekt końcowej wersji, projekt regulatorów, załatwienie formalności, przygotowanie KIT'a do sprzedaży i chyba tyle :) Niestety jeszcze troszeczkę to potrwa, jednak jesteśmy dalej niż bliżej :)

 

Odpowiadając na pytanie "czy można lepiej". Posiadam dwa mikrokoptery - chyba najlepszy quad na rynku. Prawie dorównują temu, choć przy odbijaniu strug z ziemi jest trochę gorzej :D Wyższość naszego widoczna będzie dopiero przy silnym wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik pierwsza klasa.

 

Pytanko mam do was : Czy ciężko się pilotuje tą maszynę ? oraz czy nie próbowaliście troszeczkę tym poszaleć ? Poszaleć czyli polatać szybciej więcej szybkich zwrotów, zakrętów itd.

 

Czy przybliżona cena jest już znana ? Jeśli nie to kiedy ogłosicie tą nowinkę na którą wszyscy czekają, miło by gdybyście poinformowali wcześniej o cenie :)

 

Kefir jak wrażenia z lotu ?

 

 

 

Pozdrawiam Mirek-Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik pierwsza klasa.

 

Pytanko mam do was : Czy ciężko się pilotuje tą maszynę ? oraz czy nie próbowaliście troszeczkę tym poszaleć ? Poszaleć czyli polatać szybciej więcej szybkich zwrotów, zakrętów itd.

 

Wkrótce będą też szaleństwa, spokojnie :) Pilotowanie tego jest łatwiejsze od pilotowania e-sky Lamy, tylko z niesamowitą mocą. Podczas gdy coś pomylisz, puszczasz drążki i sam sie stabilizuje i wyhamowuje. Najprawdopodobniej na zlocie FPV (4-6 czerwca) zrobimy prezentacje dwóch modeli testowych, w tym jedna z projektem drewnianej ramy.

 

O cenie juz pisalismy kilkukrotnie... jak bedziemy wiedziec to Wy rowniez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata się bardzo ładnie i przyjemnie są jeszcze małe ustawienia ale to już myślę że podczas użytkowania bo każdy będzie musiał je dostosować do własnych potrzeb

Co do szaleństw to ma do tego predyspozycje ale to nie mój Quad więc na tyle nie jestem zwariowany aby zniszczyć testowy cyberdrones :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to po niemiecku nie umiem szprechać ;D

spoko, ja moge cos poszprechac jak cos.. :wink:

 

ale uwazam, ze lepiej niech sie niemcy polskiego ucza,a np. zeby mogli potem nasze filmy z duzo lepszym quadem rozszyfrowywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie ceberdrones 2szt jest moja :)

http://vimeo.com/11769183

Polatalismy dzisiaj troche znowu na potrzeby testow...i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolony z postepow.

Ciekawostka jest taka, ze na 2ch roznych quadach (kompletnie rozne napedy) opcje konfiguracyjne sa IDENTYCZNE.

Zatem powtarzalnosc wynikow niezaleznie od konfiguracji sprzetowej jest spora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie wiem jak będziecie sprzedawac swój projekt. Czy to bedzie całkowicie gotowy i kompletny zestaw, czy tez będzie można kupować tylko jego elementy. Może jeżeli zdradzicie np. typ silników, śmgieł, regulatorów będzie można sobie je powoli kompletować.

Będzie to dla wszystkich chętnych mniejszy jednorazowy wydatek w momencie uruchomienia Waszej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.