Skocz do zawartości

A co tam... pochwale sie :D


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Generalnie nie lubie sie chwalic ale raz chyba moge :wink: :D

Pewnego pieknego dnia mialem pokaz lotniczy na imrezie w szkole. Wszystko poszlo ok:)

Kilka dni pozniej dzwoni do mnie redaktor z gazety Pomorskiej i pyta czy moze ze mna przeprowadzic wywiad :rotfl:

Spotkalismy sie u mnie w domu. Pogadalismy, pokazalem modelarnie, modele, redaktor uwaznie sluchal ( sam chce zaczac z modelarstwem) i robil zdjecia. Potem poszlismy "polatac" tam tez porobil foty. Generalnie bylismy na "ty" - swiezo po studiach byl.

 

Redaktor w artykule nieszczesnie umiescil moje zdjecie z lodka ale zrekompensowal sie zdjeciem w czasie lotu :)

 

Fajnym profitem z tego artukulu bylo to ze zostalem rozreklamowany jako osoba wykonywujaca zdjecia, filmy z lotu ptaka - na rozne okazje oraz to ze zyskalem sponsora ;D - Gazete Pomorska :)

 

a to fotki z artykulu - moze jak naprawie skaner to dam tresc :

 

DSCI0053-3.jpg

 

DSCI0054-3.jpg

 

DSCI0055-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Owszem bylem tez w Rc Przeglad Modelarski - foto jak robie zawis modelem 2 plata smove :D

 

Meteor to zadna lektura - Wy drodzy koledzy lepiej znacie moje modele :D

 

Smiech bo opisywalem redaktorowi ze sa modele z gps, zyro, do nagrywania i ze planuje zakup 3.2 m szybowca a on napisal ze to wszystko mam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.