Skocz do zawartości

Jak z przewozem przez granice.


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jak w temacie jestem ciekaw jak z przewozem modeli i sprzętu modelarskiego przez granice w EU. Pytam bo możliwe, że w najbliższe wakacje będę jechał do Włoch, a dokładnie do Toskanii, a dwa tygodnie odwyku to męczarnia (szczególnie gdy jest ładna pogoda).

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedziesz samochodem, to większych problemów być nie powinno.

Jak będziesz miał farta, to nawet nie zajrzą ci do bagażnika na granicach.

:wink:

A jechałeś ostatnio poza RP samochodem - podobnie jak Tomek - zauważyłem że chyba ukradli tak przejścia jak i pograniczników ( Schoengen czy jakoś tak się nazywali co je polikwidowali ... )

 

We Włoszech uważaj - poza miastami latać można, na terenach wewnątrz miast można się zdziwić :twisted:

 

ps. popytaj grzegorzp - z tego co pamiętam sporo latał w Italii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. dzięki popytam się bo wolę się nie zdziwić. :wink:

Mam jeszcze pytanie (co prawa mało związane z tematem ale też podróżnicze) czy mam na forum kogoś z Legnicy bo właśnie jestem u rodziny i mam ze sobą sprzęt tyko nie wiem gdzie polatać. Dzisiaj byłem na lotnisku koło hipermarketu Auchan bo wiem, że kiedyś tam latali, ale spotkałem jakieś oznaczenia, że tam niby działające lotnisko i zakaz wstępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.