Jump to content

KI 61


Dj.

Recommended Posts

Długo przeleżał w modelarni ten model. Był czas kiedy postanowiłem go nawet utylizować. Jednak z braku zajecia w zimowe wieczory dokonczyłem w/w, wyposazyłem i..., mam nadzieje na szybki oblot. Wyszedł jak widac na fotkach.Barwy to po częsci fantazja i jakies resztki co postanowiłem je" wylac" na model. Rozmiary takie jak ten bazowy: http://cyber-fly.pl/produkt-164.html, wyposazenie serwo 3Xe-sky cyfrowe 1X HS 55, silnik 2408-21T (black), smigło APC 8X4, regulator Jeti 30A, pakiet 11,1V 1250mAh KOKAM, odbiornik Futaba R617FS Fasst 2.4GHz - wszystko spakowane do wnetrza naturalnie! W tym modelu zastosowałem odmienną koncepcje chłodzenia, regulator siedzi pod kadlubem w miejscu gdzie prawdziwy KI miał prawdopodobnie chłodnice. Wylot powietrza chłodzącego silnik to boczne otwory (widac na zdjęciu) . Miałem w nie wkleic kawałki rurki aby wyglądały jak rury wydechowe, ale dzis już zabraklo mi weny... Całośc do lotu wazy 345g.

 

Dołączona grafika

Troche przegiołem z tym rysunkiem podziałów kadłuba za kabiną - wyglada jak zbudowany z cegieł :rotfl: , no ale nikt nie jest doskonały...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Po oblocie beda jeszcze fotki "plenerowe" w powietrzu i jakiś materiał video (uporałem sie wreszcie z krnabrną kamera) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Proszę PANA rewelacja ! Ki-61 ma piękny kształt kadłuba i super malowania / gorzej je zrobić bo potrzeba prawie UŁAŃSKIEJ fantazji i odwagi / .

Ale wyszedł ci Jarku baaardzo fajnie . A z tymi liniami za kabiną to dorysuj dodatkowe pod kabiną ale rzadziej je rozmieść i się rozejdzie CEGŁA po kościach / zgubi się to bo brakuje linii właśnie pod kabiną /. Z oblotem to SPOKOJNIE na pewno będzie latać jak pozostałe to już Jarku idzie ZA CIOSEM! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kolejny piękny pełnokadłubowy model - gratuluję

 

Sklejałeś EPP z warstwowo i strugałeś czy wycinałeś to po krzywej?

 

Chyba się wymiksuje z tego działu bo nie wytrzymuję konkurencji na takim pozimie ......... zaczynam mieć kompleksy :-)

 

ms

Link to comment
Share on other sites

Sklejałeś EPP z warstwowo i strugałeś czy wycinałeś to po krzywej?

Nie,klasyczny kadłub z wyciętym srodkiem - to rdzen. Półwregi doklejone do w/w i całosć owinięta cienkim (3-4mm) EPP :mrgreen:

 

 

Mirolek nie bądz taki skromny :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Nigdzie nie uciekaj my to nie konkurencja . Czasami trzeba się przełamać i np . spróbowac WYSTRUGAĆ coś właśnie INNEGO / z pełnym kadłubem/ . Przypomnij sobie jak Jarek wcześniej opowiadał o FW-190 z pełnym STRUGANYM kadłubem , póżniej był już kadłub płaski z doklejanymi wręgami i oklejany 3-4mm płytką z Epp . Bo tylko przy robieniu nowego modelu w innej technologii wykonania nie BOIMY się trudnych wyzwań modelarskich. NIE UCIEKAJ - SPRÓBUJ . :wink:

Link to comment
Share on other sites

Coś nie mogę OTWORZYĆ filmu

No nie wiem, wydaje mi sie że link jest poprawny.Taaa, biały śnieg już mi sie opatrzył. Zdecydowanie lubie zimę na obrazkach. A kysz, poszła sobie! Chce WIOSNY!!!

Link to comment
Share on other sites

Zima ,zimą ale trzeba się już ZBROIĆ bo pierwsze zawody tuż ,tuż . To w tym sezonie przegląd nowych modeli zapowiada się bardzo ciekawie . Chyba Jarku URACZYSZ nasze SPRAGNIONE oczy pięknym widokiem swojego KI-61 w walce ./ pozostałe pełnokadłubowce mile widziane /.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.