Skocz do zawartości

Zainstalowałem sobie GG... fajna sprawa...


modelmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja widzę, że już sie uzależniam, ale własnie od tego forum. Miałem GG, kiedy synek z żoneczką przebywali na wielka wodą. Miałem też kamerkę netową i oni mieli, więc gadalismy do oporu "bacznie" się obserwując. :D . Teraz mam komórę z wielka iloscią darmowych minut, których nie wygaduję. Czasu, czasu mi dajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dobrze wiesz. Nie chcę Cię zanudzać, to po pierwsze. Nie chcę Ci przeszkadzać w pracy, to po drugie. A po trzecie, co ja początkujacy modelarz mógłbym Ci ciekawego powiedzieć? Jak się puszcza czerwony dymek?

 

 

Bla...Bla...Bla...

 

Takie tłumaczenie to Volti'emu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze lepsze od gg jest skype i to z kamerką . Szybkośc i wiernośc przekazu. Nic dodac nic ując. Ależ to wciąga. Jak Patrykowi na gg prowadziłem naprawę silnika to od razu podłapałem motywację do zainteresowania się Skypem ( bo spędziłem na gg po kilka godzin - może za wolno piszę , ale mowa jest zdecydowanie szybsza ). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli o mnie chodzi to bardzo nie lubie gg - jestem jednak skazzany na ten program. Dlugo bez niego zylem i mozna rzcec ze nie narzekalem, jednak studia, setki nowych znajomych i potrzeba kontaktu z nimi zmusily mnie do intalacji programiku. Duzo bardziej cenie rozmowe telefoniczna czy kontakt osobisty, jednak w dzisiejszych czasach ograniczanie sie do tych srodkow komunikacji okazuje sie trudne i kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje GG 9015619

 

 

lubię sobie pogawędzić bo niestety telefonia aaaaaaaaaaaa nie ma co gadać

dla przykładu i ciekawostki to powiem wam ile za granicą płacą (na białorusi) za telefony komórkowe abonamentu, tj.: 10$ i telefonu nie musisz wyłączać przez cały miesiąc, a najlepszy motyw to mają ze stacjonarnymi, około 1,5$ miesięcznie a gdy wyłączasz go z gniazdka wkładasz wtyczkę od kompa i masz nielegalny internet za którego nikt nie płaci :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.