Jump to content

Zainstalowałem sobie GG... fajna sprawa...


modelmaniak

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja widzę, że już sie uzależniam, ale własnie od tego forum. Miałem GG, kiedy synek z żoneczką przebywali na wielka wodą. Miałem też kamerkę netową i oni mieli, więc gadalismy do oporu "bacznie" się obserwując. :D . Teraz mam komórę z wielka iloscią darmowych minut, których nie wygaduję. Czasu, czasu mi dajcie!

Link to comment
Share on other sites

Przecież dobrze wiesz. Nie chcę Cię zanudzać, to po pierwsze. Nie chcę Ci przeszkadzać w pracy, to po drugie. A po trzecie, co ja początkujacy modelarz mógłbym Ci ciekawego powiedzieć? Jak się puszcza czerwony dymek? :D

Link to comment
Share on other sites

Przecież dobrze wiesz. Nie chcę Cię zanudzać, to po pierwsze. Nie chcę Ci przeszkadzać w pracy, to po drugie. A po trzecie, co ja początkujacy modelarz mógłbym Ci ciekawego powiedzieć? Jak się puszcza czerwony dymek?

 

 

Bla...Bla...Bla...

 

Takie tłumaczenie to Volti'emu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeszcze lepsze od gg jest skype i to z kamerką . Szybkośc i wiernośc przekazu. Nic dodac nic ując. Ależ to wciąga. Jak Patrykowi na gg prowadziłem naprawę silnika to od razu podłapałem motywację do zainteresowania się Skypem ( bo spędziłem na gg po kilka godzin - może za wolno piszę , ale mowa jest zdecydowanie szybsza ). :D

Link to comment
Share on other sites

jesli o mnie chodzi to bardzo nie lubie gg - jestem jednak skazzany na ten program. Dlugo bez niego zylem i mozna rzcec ze nie narzekalem, jednak studia, setki nowych znajomych i potrzeba kontaktu z nimi zmusily mnie do intalacji programiku. Duzo bardziej cenie rozmowe telefoniczna czy kontakt osobisty, jednak w dzisiejszych czasach ograniczanie sie do tych srodkow komunikacji okazuje sie trudne i kosztowne.

Link to comment
Share on other sites

moje GG 9015619

 

 

lubię sobie pogawędzić bo niestety telefonia aaaaaaaaaaaa nie ma co gadać

dla przykładu i ciekawostki to powiem wam ile za granicą płacą (na białorusi) za telefony komórkowe abonamentu, tj.: 10$ i telefonu nie musisz wyłączać przez cały miesiąc, a najlepszy motyw to mają ze stacjonarnymi, około 1,5$ miesięcznie a gdy wyłączasz go z gniazdka wkładasz wtyczkę od kompa i masz nielegalny internet za którego nikt nie płaci :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.