Skocz do zawartości

IX OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI 2010


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Pierwszy dzień pikniku mamy za sobą. Pogoda tropikalna, na lotnisku patelnia, wiatr chwilami(można powiedzieć) mocny i porywisty. Było kilka spektakularnych katastrof ale temu nie można się dziwić, bo jak wylądować modelem kiedy wiatr wieje dokładnie w poprzek pasa :? Ale za to atmosfera pikniku - wspaniała, mimo że napoje które powinno się pić mocno schłodzone, po południu ze względu na upał przestały smakować 8).

Rozegrano dwa konkursy: Wicherków ( ocena statyczna i jeden lot) oraz Oldtimerów ( również ocena statyczna i jeden lot). Na prośbę organizatora dostąpiłem zaszczytu (wspólnie z panem Andrzejem Szynaką z Grudziądza) sędziowania w ww konkursach. Wyniki poda kolega Piotr. Przybyli również koledzy ,,kombaciarze,, , odbyło się kilka walk pokazowych. W jednej z nich na wyzwanie rzucone przez profesjonalistów odpowiedział Adrian kolo pilotując świetny model Me-109 wykonany przez Henia. Dzielnie stawiał czoła :shock: , i choć nie stracił ani kawałka wstążki został z walki wyeliminowany metodą -tarana. Ekipa poszukiwawcza długo szukała szczątków modelu w zbożu :D .

Wieczorem, kiedy wiatr zelżał a następnie całkowicie ustał ,,całą parą,, rozpoczęły się loty pokazowe. Chwilami było nawet siedem modeli w powietrzu. Pięknie prezentowały się modele z podświetleniem, Zlin ,,żelazny,, kolegi z Bydgoszczy oraz model depronowej (bardzo futurystycznej) Delty Grzegorza krankor z Wągrowca. Kiedy późno po zachodzie słońca opuszczałem miejsce pikniku ( nie nocowałem na miejscu :oops: ) trwały jeszcze loty, to w niektórych miejscach zaczęły się już zajęcia w podgrupach tematycznych 8) . Jutro drugi dzień i ma być jeszcze cieplej :?. Z ciekawostek - widziałem Mini Maga- triplana :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Show zaczłęło się w nocy :) lotyGrzesia M. :) i jego "latających lamp" rozświetlających ciemności, zionących ogniami piekielnymi - bomba, rewelka, super, totalnie extra! Upały dały znać o sobie ale dzięki temu niewiasty cieszyły oczy męskiej części populacji swoimi wdziękami w strojach plażowych :) . Do zobaczenia jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam kilka zdjęć z niedzieli, w tym dniu odbyły się zawody na celność lądowania, zdjęć będzie więcej ale później i ufff było gorąco i SUPER :jupi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu jak zwykle zdjęcia super Poznałem nowych ludzi z miasta BydgoszczPiotrek Krzysiu Damek o Dominice nie wspomnę, jesteście fajnii Pozdrawiam ten niby gajowy Heniek

Henio, przepraszam za tego gajowego, koledzy mi opowiadali że do szyku gość z Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przepiękne, klasa fotograf! Brawo horn3t Dzięki za miłe słowa o imprezie, staramy się z chłopakami jak możemy, uwierzcie. Walcie śmiało szczere opinie, bez cukierkowania, co byście zmienili, może czegoś (oprócz basenu J ) Wam brakowało? Co Was wkurzało? To jest WASZA impreza, dla WAS! Chcę poznać Wasze opinie Mnie było bardzo miło Was gościć, jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie, dziękuję uroczej pani sekretarce ;) , sędziom (ahaweto – jesteś wielki!), sponsorom, tym dużym i tym małym. Dziękuję utopii i całemu www.RcClub.eu - polecam! Ktoś komuś gdzieś sugerował, że nie odpisywałem na maile... domniemam, że ten ktoś dysponował po prostu złym adresem internetowym więc podaje do Waszej dyspozycji: p.pietrek@wp.pl Pozdrawiam i dziękuję ekipie z Poznania z ogromniastymi „Wicherkami” za radość, zabawę, pozytywne wibracje – to tacy jak Oni tworzą klimat Wilczych Lasek. Odznakę wzorowego PIKNIKOWICZA przyznałem Piotrkowi z Bydgoszczy – bierzcie z niego przykład! Pięknie latał i zachowywał się wzorowo, regulamin chyba zna na pamięć, wszystkie jego punkty J. Trzymajcie się ciepło, latajcie dużo, mądrze i bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.