Skocz do zawartości

IX OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI 2010


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

Niechętnie acz koniecznie muszę dodać iż kolega Heniu był bardzo aktywny bujając czupryną i udzielając serwisu technicznego modelarzom. Sam zlot jak i atmosfera świetna. Kto nie był niech żałuje mimo wysokiej temperatury. Brakowało lodu w kostkach i basenu ale z tego co zapewniali organizatorzy edycja 2011 będzie wyposażona:)

 

Edit:

Coś na pożegnanie z Wilczymi Laskami z nieodzownych "Wicherkiem" w tle

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak co roku ubawiłem się jak dziecko. Tym razem poznałem nie tylko wspaniałych gości, ale także kilku maruderów (dla nich wszystko było be). Nie popieram takiej postawy, bo wiem ile Piotrek musi potu wylać na taką imprezę. Słowa krytyki nie są tu na miejscu, aczkolwiek warto Piotrowi powiedzieć o paru niedociągnięciach ( jeżeli ktoś je widzi), żeby impreza była jeszcze bardziej wzorcowa. Jak dla mnie Piotrze za bardzo rozpaliłeś w kominku, chyba masz słaby układ z tym na górze heh. Pierwszy raz wypiłem 5 l wody w ciągu doby, nie wspomnę o soczkach. Zapomniałem się tylko zapytać dlaczego termin imprezy został przesunięty na lipca, ale to pewnie było już gdzieś omawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piknik zakończony, i tutaj pragnę ze swej strony pogratulować Piotrowi zorganizowania tak wspaniałej imprezy. Robię to z tym większą radością bo widziałem jak wyglądał ,,piknikowy,, odcinek pasu startowego przed imprezą, i również widziałem Piotra jak po zakończeniu Pikniku w wielkich roboczych rękawicach sprzątał cały teren z śmieci które zostały i umknęły uwadze odjeżdżających uczestników. Również duże słowa uznania należą się dla kolegów i przyjaciół Piotra którzy tak dzielnie wspierali go i pomagali w przygotowaniu pikniku.

Tomek BeeGee's wspaniałe zdjęcie, można je śmiało wykorzystać w folderze o urokach ziemi szczecineckiej, w dziale poświęconym o organizowanych imprezach :D .

Zdjęcia Krzysztofa horn3t są dla mnie niedościgłym wzorem :( , aby tak oddać nastrój i klimat chwili to z tą umiejętnością trzeba się urodzić :shock: . Nie mniej jednak pozwolę sobie zamieścić kilka zdjęć, można powiedzieć niedzielnego pstrykacza.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A tutaj kolega Grzegorz z córką Mają w objęciach Henia. Grzegorz przyjechał aż z gór i to pociągiem aby na pikniku zaprezentować swoje modele.

 

Dołączona grafika

 

Za zgodą Krzysia Utopia zamieszczam jego zdjęcie na który widać szczątki modelu Adriana Kolo. O walce Adriana z profesjonalistami kombatu z Piły pisałem w jednym z poprzednich postów.

 

Dołączona grafika

 

W drugi dzień pikniku odbyły się zawody na celność lądowania. Warunki były ekstremalne, silny i chwilami porywisty wiatr często zmieniający kierunek zmuszał pilotów do najwyższej uwagi oraz wykazania się swoimi umiejętnościami. Piloci stosowali różne techniki podejścia do linii, niektóre modele podchodziły nawet na wstecznym biegu :shock: ( 4D?). Dla mnie najbardziej podobała się współpraca kolegi Marka z pomocnikiem. Pomocnik stojąc za plecami Marka konspiracyjnym szeptem podawał pilotowi bieżące wskazania wiatrowskazu.

 

Kolo z rąk p. Gerarda (przedstawiciela redakcji Modelarza) otrzymał wyróżnienie ,,za piękne loty pokazowe wykonywane w określonej strefie,, .

 

Piotr, odjeżdżając wszyscy żegnali się słowami ,, do zobaczenia za rok,, :D .

 

Kolegów którzy robili zdjęcia na Pikniku prosimy zamieszczanie ich w tym temacie, na pewno macie utrwalone ciekawe chwile które powinni zobaczyć koledzy którzy z różnych przyczyn nie mogli być razem z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to jeszcze parę zdjęć dosyłam poniżej.

Chciałem tylko dodać iż można było obejrzeć krajobraz otaczający lotnisko jak i Szczecinek z pokładu "Antka", poniżej zamieszczam parę zdjęć. Dodatkowo odbywał się nieoficjalny konkurs lotów nocnych (niestety bez lądowań na i w "lotniskowcu" :) ) załączam również parę zdjęć dostępne są też dwa filmy na życzenie mogę je wgrać obecnie podaję tylko linka do nich (filmy niestety bez dźwięku bo aparat to stary dziadach).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Link do filmików: (pliki w formacie .MOV otwierać np. QuickTimePlayer)

http://rapidshare.com/files/406561308/Wilcze_Laski2010mov.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok z rzędu wracam z niezapomnianymi wspomnieniami. Mimo upałów, mimo że "oranżada" była ciepła, mimo że koledzy z Chłopów pozwoliła mi iść spać dopiero o świcie i mimo tego że Julek ciągle urządzał sobie (artystyczny nieład) na moim stole, wypocząłem jak nigdzie indziej.

Adrian mówi się że latając w combacie trzeba się liczyć z zestrzeleniem, ale każdy z nas wie że zawsze jest przykro gdy straci się model. Mam nadzieję że nie masz do nas urazy. Jak tylko zacznę wycinać combaty dla siebie na pewno podeślę ci jednego! Tak na marginesie chciałem dodać że mimo wszelkich starań podczas walki nikomu nie udało się zaliczyć cięcia[chyba wychodzi na to że nie jesteśmy takimi profesjonalistami za jakich nas niektórzy uważają :mrgreen: ], ale wystarczyło że tylko na chwilę spuściłem ich z oka podczas małej wizyty w pidstopie a oni od razu zaliczyli kill'a. A mieli tylko grzecznie robić kółka!!!

Chciałbym podziękować Piotrowi i jego pomocnikom za te litry potu które dla nas wylali. Wiem że dla nich najlepszą zapłatą za trud są chwile kiedy mogą zobaczyć radość i zadowolenie na twarzach uczestników. PANOWIE POSTARAJMY SIĘ ŻEBY CO ROKU OTRZYMALI NALEŻNĄ IM ZAPŁATĘ!!! I to z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość awiatik sosno

Kolejny piknik w Wilczych Laskach przeszedł do histori.

Nad ahami i ohami nie będe się rozwodził- to zrobili moi przedmówcy.

Piotrek wróć do sierpniowego terminu - jakoś po tych kilku latach człowiek się przyzwyczaił, i Jak już wspomniałem Ci wcześniej : przydało by się popracować nad jednolitym i bardzo czytelnym regulaminem /oceny statycznej i lotów/Oldtimerów- jednak walka o te punkciki jest dość emocjonująca.

Niektórzy mówią że to tylko zabawa, ale jeśli ta zabawa nazywa się konkursem to już niestety zabawą nie jest- gra toczy się o konkretne miejsca na podium.

Jak można zaobserwować po tych kilku konkursach Old timerów które zostały rozegrane w dwóch ostatnich latach, popularność tych modeli powoli wzrasta i należ teraz zrobić wszystko aby uatrakcyjnić i spopularyzować tę klasę modeli.

 

 

p.s.

podsumowanie tego rocznych konkursów będzie opublikowane w RC przeglądzie....

p.s.2

Piotrek - skróconą wersję regulaminu z programem lotów podeślę ci na PW za kilka dni.

Będzie to moja propozycja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobało jak wyjeżdzałem młode kobitki mnie całowały :wink:

a ja myślałem że to było odwrotnie i że one były uciekały ale że my już nie są kumple 8) to nie napiszę jak to było

 

 

za rok razem łapiem białogłowy i do namiotu .... do namiotu mości panie Prezesie.....

 

 

spodobało mi się dziś jedno !

nie przesadzam ale odebrałem z 30 telefonów i wszyscy mówią to samo :

to jest impreza dla tych co chcą co cenią sobie pasję budowy , latania , wymiany doświadczeń...........

jadą tam wszyscy z własnej fanaberii :rotfl: a nie po nagrody !

usiąść razem uzupełnić elektrolity w organizmie czy nawet pogadać o niczym i wszystkim nie związanym z modelarstwem.

 

Piotrze ,Łukaszu i ktokolwiek jeszcze bezimienny bądź zapomniany przeze mnie starucha .......... Jesteście Wielcy .

 

 

Przekażę tylko sens naszych dzisiejszych rozmów:

 

na tej imprezie spotykają się CI co CHCĄ ci których łączy wspólna pasjai to właśnie jest fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość awiatik sosno

 

......to jest impreza dla tych co chcą co cenią sobie pasję budowy , latania , wymiany doświadczeń...........

jadą tam wszyscy z własnej fanaberii :rotfl: a nie po nagrody !

 

na tej imprezie spotykają się CI co CHCĄ ci których łączy wspólna pasjai to właśnie jest fajne

Jako nagroda wystarczy dyplom za zajęte miejsce i jakiś większy Cyjan do poklejenia ewentualnych uszkodzeń , lub nowego modelu na kolejny konkurs/piknik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Heniu . wyjeżdżając, ze zmęczenia i upału miałeś chwilowo odwróconą polaryzację widzenia 8) . Tak naprawdę to jesteś postrachem nieletnich panienek :mrgreen: Chociaż widać było że twoje szarmanckie zachowanie sprawiało im radość.

Opinie kolegów -uczestników Pikniku na pewno cieszą kolegów ze Szczecinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITOJCIE- :D

Dołączona grafika

Witam wszystkich którzy kochają lotnictwo, jak te duże czy te małe.Wilczych Laskach mamy okazje jak co roku spotkać,porozmawiać,polatać.Podziękowania szczególne dla organizatorów[Łukasz-dzięki za przygarniecie].W tym roku jaki miałem cel -osiągnołem,uruchomiłem wicherka na uwięzi i pierwsze pobrane nauki latania przy-kostku.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

oraz old timerki-MILA,i gumówka MARABU

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza pierwsza klasa. Tylko u Świętego Piotra klima wysiadła. Atmosfera jak to na każdym takim pikniku. Chciałbym podziekować organizatorom za wspaniałą imprezę.

Teraz fotki :D

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Ujeżdzanie ULTIMATE'a Maćka :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Ki diabel :!: :?: :!: :?:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Krzysztof w swoim żywiole.

" Tu ustawić tak, click, beep beep, click"

 

Dołączona grafika

" I pstryk! "

 

Dołączona grafika

:devil: :devil: :devil:

 

 

Były też tańce modeli na płycie lotniska ;)

Dołączona grafika

I kręcimy break dance'a na śmigle!

 

Dołączona grafika

I na czterech literach polerujemy!

 

Dołączona grafika

Czy też może na prawym skrzydełku piruety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.