Skocz do zawartości

Auto Marzeń


krzysiek.riese

Rekomendowane odpowiedzi

U nas w golfie 3 wygniła dziura w podłodze u pasażera (prawie dywanik wypadł dołem :crazy:) i dziura w progu, trochę blachy parę nitów i silikonu, wszystko zasmarować farbą i śmiga jak nowy :D Mi ogólnie nie podobają się najnowsze wózki z typowo sportowym wyglądem np. gallardo itp. wolę spokojniejszą linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chłopie... Ty po prostu zaniedbałeś wózek. :twisted:

Samochód trzeba czasem umyć, wypucować, woskiem natrzeć... :devil:

A jak się brudasem jeździ, to zawsze coś te blachę połaskocze. :P

nawet nie mas pojęcia jak dbam o ten wózek!!! latem mycie nawet co tydzień (zaraz powiecie, że za często), do tego ręczna polerka. odkurzacz, plak-i i inne chemikalia do upiększania. to wszystko było i jest.

poprostu gdy sprowadzono nam ten wózek (sąsiad zajmujący się tym) nie przypilnowaliśmy jak spece od reperaturek się asterka zajęli. widzieliśmy korozję, a potem dostaliśmy gotowe autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie o :ass: Maryni to wszyscy potrafią pisać ale gdy ktoś zapyta np: o sposobie pomiaru parametrów silnika trófazowego, to raptem odezwie się kilka osób i to w dodatku nieco starszych .Tutaj wysyp nawiedzonych nastolatków :?

 

Rafał napisał

"myślę że mógłbyś się mylić co do poniektórych... " być może ale to jednostki

 

ale skoro jestem przy temacie to jeżdzę sobie Punciakiem 1 na jesieni mam zamiar zmienic na cos większego ale moim marzeniem jest wyjechac na ulice tym

Dołączona grafika

Po co, ano po to aby takich zapaleńców ze świerzutkimi prawami jazdy nauczyc przestrzegać przepisów.Jadac takim czymś bezwzględnie przestrzegał bym przepisów ruchu drogowego i podejrzewam że każde spotkanie z napaleńcem kończyło by się lawetą .

Jak widzę jak co niektórzy młodzi jeżdżą to zaraz takie teksty. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie o :ass: Maryni to wszyscy potrafią pisać ale gdy ktoś zapyta np: o sposobie pomiaru parametrów silnika trófazowego, to raptem odezwie się kilka osób i to w dodatku nieco starszych .Tutaj wysyp nawiedzonych nastolatków :?

W wysypie nie widzę nic złego. Do pomocy trzeba mieć wiedzę więc i osób piszących mniej, do pisania o :ass: marynie nie potrzeba żadnej wiedzy i nikogo się nie wprowadza w błąd. Jak będziemy starsi to i wiedza do pomocy będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan w pierwszym wersie napisał szczerą prawdę... niestety ale tak jest. Ale to moze i lepiej. Jak sie ktos nie zna to niech innych w błąd nie wprowadza. W takim temacie w błąd wprowadzic się nikogo nie da dlatego jest tak oblegany. Prawda, ze proste?

 

Edit

Kwasiu był szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co, ano po to aby takich zapaleńców ze świerzutkimi prawami jazdy nauczyc przestrzegać przepisów.

Mogę się założyć że osoby starsze 40+ mające prawo jazdy powiedzmy 15 lat nie zdały by teraz egzaminu... Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich, ale większość na pewno. Niestety taka prawda. A to że poniektórzy świeżo upieczeni kierowcy mają nierówno pod sufitem.. :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zdawałem prawko w kwietniu 2007 roku to na 12 ludzi z mojej grupy tylko ja zdałem za pierwszym razem. taka prawda, chociaż już podobno teraz jest nieco łatwiej zdać. ale Szczepan ma rację, aż niekiedy strach wyjeżdżać z domu jak się widzi niektórych na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż niekiedy strach wyjeżdżać z domu jak się widzi niektórych na drodze.

A najlepsze są "Dresy" w swojej zwieśniaczonej "Bełemie" z taką pierdziawką na wydechu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nic nie podbije, kolesi z Golfem 1 czy 2 albo sejcento czy cinkocento i tym podobne ze spojlerami pół metrowymi i wydechem pół metra średnicy a pod maską 1.0 albo nawet nie.

Kpina, dla mnie tuning to przede wszystkim polepszenie osiągów a nie tylko wyglądu, inna sprawa ze ten pseudo tuning najczęściej pogarsza wygląd a nie polepsza. dlatego jestem za autami które jako sportowe wychodzą z fabryki - czytaj impreza, evo czy porsche i tym podobne.

Swoją drogą znam faceta co startował w KJS kiedyś i miał malucha z silnikiem 1.6 od punto. silnik umieszczony centralnie, klatka bezpieczeństwa, karoseria obspawana, karoseria oczywiście poszerzona, i z tyłu opony bodajże 225mm szerokości. jak wykopię zdjęcia to wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest znakomity przykład, dlaczego nie powinieneś mieć prawa jazdy.

nie rozumiem... podałem tylko przykład jaki błąd trzeba popełnić żeby oblać egzamin praktyczny. Co w tym złego :?:

 

:] http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/zielona-strzalka-i-co-dalej,691313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Podałeś przykład z KOMENTARZEM. Bardzo niestosownym komentarzem, potwierdzającym, że nie masz pojęcia o przepisach ruchu drogowego.

Co z tego, że w promieniu kilometra nie ma żadnego innego samochodu, skoro tu chodzi ochronę PIESZYCH?

 

 

Mogę się założyć że osoby starsze 40+ mające prawo jazdy powiedzmy 15 lat nie zdały by teraz egzaminu...

To pisałem ja, kierowca 40, z 22 letnim stażem. Mogę się założyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.