Skocz do zawartości

naprawy modeli ESA


mirolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cześć

Y/F22 napisał że COMET jest trudny w pilotażu , oblatywałem pierwszego COMETA z CYBER FLY i mogę powiedzieć jedno jest to mój ulubiony model ESA do walki przerobiłem ich parę sztuk wymaga jednak umiejętności i wiedzy na temat delty i latającego skrzydła

w walce jest szybki i zwrotny ,niestety jak zaliczy większą ilość dzwonów zaczyna EPP "

"mięknąć" wtedy nie pomaga już klejenie model nadaje się na ścianę .mogłem się o tym

przekonać w zeszłym roku na zawodach w Krakowie gdzie wywaliłem pokazową strefę i dzwona w ulicę.podsumowując nie jest to model na początek zabawy w ESA ale po poznaniu jesgo zachowań iopanowani pilotarzu jest rewelacyjny.

a jeżeli chodzi onaprawę ESY to stosuję CA i PUREKSA RAPIDA są to dla mnie najlepsze kleje do naprawy i budowy ESY

POZDRAWIAM WOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przy okazji naprawy ESA, mam pytanie o regulamin bo jak wiadomo, krawędź natarcia musi być czysta. Czy w przypadku jej uszkodzenia, np. wyszczerbienia śmigłem podczas bitwy, należy ją niezwłocznie naprawić przed przystąpieniem do następnej walki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącze się do tematu... Gdy naprawiałem swój me109 ( rozbity nos, uszkodzone skrzydło )to podczas już finalnego podpinania regulatora ( typ H ) wystąpił problem. Zamiast normalnie reagować na stery każde serwo dziwnie drgało a silnik nie reagował. ( aku i odbiornik nowe ) Pomocy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.