Skocz do zawartości

Powrót Turnigy 9x


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ertman_176, siejesz zamęt. Napisałeś "Powrót Turnigy 9x" - a ta "nowa" wersja ma nowy moduł Turnigy/FlySky.

Niekompatybilny ze starym Turnigy, starym FlySky, Eurgle ani jakimkolwiek HK.

I nie zadziała, pomimo Twojego myślenia życzeniowego i sugestii, że coś tam kiedyś z czymś działało. Inaczej ludzie na forum HC nie polecaliby szukania nowych odbiorników FlySky na ebayu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zniecheca jedno. MAm kilka modulow ktorych uzywalem w poprzedniej wersji tego nadajnika i chetnie uzywalbym nadal ze wzgledu na male odbiorniki ktorych poki co ten system nie ma. Tyle ze mogli w aparaturze zrobic gniazdo antenowe a w module wtyczke aby mozna bylo sobie wsadzic inny modul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny moduł i tak ma antene "zintegrowaną" a więc trzeba to przerabiać. Myślę że zamontowanie anteny 2,4 w miejsce teleskopowej to dobry pomysł a sama zmiana modułu to niewielki problem chociaż rzeczywiście można było to przewidzieć. Ale i tak wielką niespodzianką jest kompletne 9 kanałowe radio 2,4ghz za 60$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no...cena spoko i to bezwzgledny + tyle ze jakby gniazdo atenowe bylo w nadajniku a obecny modol mial wtyczke to po jego wyjeciu wkladasz np assana czy corone z wlasna antenka i gitara a tak toco z tego ze modół sie wyjmuje jak praktycznie to jego wyjmowanie to problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.