Skocz do zawartości

Powrót Turnigy 9x


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak ? Bo z tego co czytam to rozumiem że na HK dostepny jest ten nowy Turnigy za 60 $ z modułem 2.4 , odbiornikiem i radiem , tak ? Czyli nic wiecej nie potrzeba do lotu ? Radio kompletne ?A jaki zasieg te radio posiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyli jak ? Bo z tego co czytam to rozumiem że na HK dostepny jest ten nowy Turnigy za 60 $ z modułem 2.4 , odbiornikiem i radiem , tak ? Czyli nic wiecej nie potrzeba do lotu ? Radio kompletne ?A jaki zasieg te radio posiada ?

Zgadza sie..MAsz wszystko, tyle ze co poniektorzy maja kilka innych modułów i inne odbiorniki do nich i fajnie byloby moc w warunkach polowych sobie wymieniac modol w zaleznosci jaki odbiornik siedzi w modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ...no co do ceny to juz lepiej byc nie moze. Ja czekam tylko jeszcze na male 4ch odbiorniki i bewdzie git.

Poki co to bardziej dla mnie uniwersalna i lepsza wg mnie jest wersja z antena teleskopowa i mozliwoscia dowolnej konfiguracji modulow ale jak pojawia siew male 4ch to ........ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapier :)

 

 

A mi to się wydaję, że Polacy mają tendencje do narzekania. Jak by dali 4 odbiorniki + Radyjko z możliwością konfiguracji za 70dol to powiedzieli byśmy, że aaa jak by był inny kolor.

A ktoś powie dlaczego nie dają acu do niego w cenie :) i tak w kółko :)

 

 

Opisze wam jak to wygląda porobię olbrzymie zdjęcia i wtedy zobaczymy co to jest warte.

 

 

EDIT:

 

A jak to będzie nic nie wartę to zgonimy wszystko na Ertmana za sprowokowanie mnie do zakupów :rotfl: :jupi:

 

Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie narzekam.

Uwazam ze oferta jest nie do przebicia!!!

Tydzien wczesniej kupilem to radyjko ale chyba w starszej wersji :) i widze ze dobrze :)

W czasach kiedy te radia pojawily sie za 1 razem sporo osob je nabylo ( w tym i ja )

byly odbiorniki 4ch malenkie fajne turnigy i zaluje ze tyl;ko 2szt kupilem. POtem odbiorniki juz nigdy sie nie pokazaly wiec alternatywa dla chcacych miec wiecej odbiornikow byl zakup modulu i odbiornikow HK. Ja jeszcze kupilem modul i odbiuorniki Fly-Dream http://www.abcrc.pl/p/4/1289/moduł_24ghz_is-8j_-_jrturnigy_-_fhss_v3-aparatury.html i tez sobie bardzo chwale tak wiec mam sporo odbiornikow i 3 moduly . Pewnie nie tylko ja wpadlem w taka pulapke kupujac dawniej ten nadajnik biorac pod uwage ze wiekszosc odbiornikow jakie mi byly potrzebne to 4ch.

Jak widze na ichniejszym forum to takie zastrzezenia jak moje ma wiekszosc.

Dla tych jednak co kupuja ja teraz i ma to byc ich pierwsza aparatura to opcja jest nie do pobicia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jak otrzymam paczkę , przetestuję opowiem jak to wygląda.

 

Eski

Też zamówiłem tą aparaturę ale już 2 czerwca. Zaciekawiła mnie i chce zobaczyć co to warte i jak 2,4GHz się sprawuje. Pobawię się nią, przetestuje zasięg i raczej zostanę przy swojej JR x3810. No chyba że "chińczyk" bardzo pozytywnie mnie zaskoczy to może wtedy będą 2 aparatury na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten odbiornik co jest za 9 dolcow to to nie jest mikro ? Tzn . zmiesci mi sie do toto ? a potem do wicherka 25?

 

Coś Ty nie zmieści się co najmniej musisz mieć jakąś makiete i połowę kadłuba przeznaczyć na odbiornik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem dzisiaj kilka komplecików nowego wypustu Turnigy. Po ocleniu wyszła rozsądna cena, także dzisiaj wstawiam do sklepu.

Wieczorem zamierzam sprawdzić zasięg, jestem ciekaw czy osiągnie tyle co ostatni wypust Turnigy.

Sama instalacja anteny też pozostawia trochę to życzenia, wygląda to wszystko tak jakby im się spieszyło ze składaniem nowych kompletów.

Ogólnie zestaw wygląda jak wcześniej, ale będzie się trzeba trochę pobawić z zamianą modułu na inny. Ja preferuje coronę, bo sprawdzona no i te małe gabaryty odbiorników dużo wnoszą. poniżej fotki

 

http://www.rc-electrotown.pl/100_3488.jpg

http://www.rc-electrotown.pl/100_3487.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.