Skocz do zawartości

Powrót Turnigy 9x


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nowa 9x z fabrycznie dołożonym modułem Turnigy jest kompatybilna tylko sama ze sobą i z nowym systemem FlySky "B" (to OEM).

Stara 9x nie miała modułu, więc była kompatybilna z tym co się do niej włożyło. Nowa może mieć tak samo, bo moduł jest zasadniczo wymienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa 9x z fabrycznie dołożonym modułem Turnigy jest kompatybilna tylko sama ze sobą i z nowym systemem FlySky "B" (to OEM).

Stara 9x nie miała modułu, więc była kompatybilna z tym co się do niej włożyło. Nowa może mieć tak samo, bo moduł jest zasadniczo wymienny.

 

Szkoda. Nie mniej aparatura bardzo fajna i muszę nawet powiedzieć, że mimo niskiej ceny nie wiele odbiega od mojego Spectrum DX6i ;-) Trzeba czekać aż pojawią się odbiorniki :)

 

 

A tu zdjęcie gdyby ktoś chciał sobie porównać jak wyglądają obok siebie te aparatury

http://picasaweb.google.com/Haodas102/Turnigy#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać aż pojawią się odbiorniki

Odbiorniki przecież są. Na HC 8k, takie jak w komplecie (tylko że -20 na stanie :))

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?catname=2%2E4Ghz+Turnigy&idCategory=309&ParentCat=190

 

I na ebayu, 8 kanałowy Flysky FS-R8B i 6 kanałowy FS-R6B, przynajmniej takie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać aż pojawią się odbiorniki :)

Jeżeli bardzo Ci zależy, to są w Polsce, trochę droższe, ale...

 

tutaj :arrow: http://allegro.pl/item1088208310_odbiornik_turnigy_8_mio_kanalowy_2_4ghz_v2.html

 

bądź tu. :arrow: http://www.rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie chodzi bynajmniej o oczekiwania klientów, ale o samo pojęcie importu :) To że kupujący chce kupić tanio, to normalne, a to że sprzedający chce zarobić - to normalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eski, wyobraźni trochę. Na co liczy klient? Że dostanie za darmo i z pocałowaniem ręki, bo przecież on płaci i wymaga. "A to, Panie, w Chinach za 30 centów się kupuje, więc dlaczego 30zł" i takie tam... :roll:

 

 

To to rozumiem myślałem, że chodzi o coś innego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Był sobie pewien PAN Stasiu (nie wiem dlaczego większość Staszków jest upierdliwa - wiem że się narażam, ale..), w każdym bądź razie zakupił "lewym kanałem" silniczek innruner o dość poważnych gabarytach i cenie. Po miesiącu okazało się, że silnik od nowości bierze za dużo prądu, co wskazuje na niesprawne łożyska. No i co ja mogłem mu poradzić, był bardzo wzburzony, na to że nie chciałem mu tego wysłać na gwarancji. Teraz objaśniam pojęcie "lewy kanał"

Legenda:

Lewy kanał - pomagam w zakupie danego produktu w HK lub gdziekolwiek w świecie, nie biorąc żadnych opłat ani prowizji, jedynie pomagam załatwiać gwarancję u producenta.

 

Czyli odnosząc się do klienta X, załatwiam numer RMA a on na własny koszt wysyła towar pod wskazany przeze mnie adres.

Po prostu klienta silnik ważył ponad 500gr a to, że przesyłka już była trochę droższa to mu się to nie spodobało.

 

Teraz po takich przypadkach nie ma się co dziwić że inni sprzedawcy narzucają na każdy produkt coś takiego jak "fundusz gwarancyjny w razie W". Sam chyba zacznę to praktykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legenda:

Lewy kanał - pomagam w zakupie danego produktu w HK lub gdziekolwiek w świecie, nie biorąc żadnych opłat ani prowizji, jedynie pomagam załatwiać gwarancję u producenta.

 

Lewy kanał-zarabiam na frajerze który widzi normalne ceny bez moich zniżek (i tak mu się opłaca) a dzięki niemu dorabiam się większych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legenda:

Lewy kanał - pomagam w zakupie danego produktu w HK lub gdziekolwiek w świecie, nie biorąc żadnych opłat ani prowizji, jedynie pomagam załatwiać gwarancję u producenta.

 

Lewy kanał-zarabiam na frajerze który widzi normalne ceny bez moich zniżek (i tak mu się opłaca) a dzięki niemu dorabiam się większych.

Jakich zniżek? Bo chyba nie mówimy o zniżkach w HC które są żenujące dla kogoś kto dużo zamawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.