Skocz do zawartości

Piknik modelarski Radawiec 2010 !


alchemique

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu duzo pisac - 3-4 lipiec 2010!

Obowiazkowa impreza dla kazdego pilota w PL!

Kto nie przyjedzie ten nie pije!

Najlepsze lotnisko, najlepsi ludzie, zawsze sloneczna pogoda, wymarzone nagrody i puchary - jednym słowem wszystko naj naj - poza organizatorami :D:D

 

Zaczynamy w sobote rano a kończymy dopiero jak nam sie benzyna skonczy a lipole spadna ponizej 3v/cele!

 

Pare fotek z roku 2009 na zachete:

 

Tutaj i tutaj a linki do filmow tutaj ! ! !

 

U nas lata sie tak:)

 

Dołączona grafika

 

Bedzie ogień! :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do atrakcji typu Zuczki czy Iveco to obawiam się że jeśli o mnie chodzi to może byc słabo - a to z jednego prostego powodu. Niestety uraz mojej kostki nie pozwoli na dzikie szaleństwa i nie za bardzo sobie wyobrażam jak miałbym wejśc na dach :D Ale może wezmę jakiegoś deprona to się po namiocie porozbijamy? :)

Mysle ze jeszcze lepsze wrażenia zapewnia zaproszeni piloci którzy tłumnie pojawią się na lini startowej!:)

 

Co do pogody to jak mnie jeden z gości zapytał to odpowiedziałem że my od ubiegłorocznego pikniku na tace w Radawcu co tydzien zanosimy i mamy umowe ze jak bedzie lało to nam cały nasz wkład zwracją - łatwo z tego wywnioskowac że albo będzie żar lał sie z nieba albo co innego będzie się lało w gardła! :) :)

 

Na zachete jeszcze jedna fotka z 2009 roku:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, nie rob z nas takich alkoholików :D Bo wychodzi na to że my zamiast RC Clubu to AA Club mamy w Radawcu ;)

 

Wieczorkiem i w nocy zawsze jest jakis grill czy ognisko, pogadac mozna powyglupiac sie - wszystko w granicach rozsadku dozwolone! Wiec jesli chcesz kimac to bierz namiot, cos bedziemy działac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.