Jump to content

Piknik modelarski Radawiec 2010 !

alchemique

Recommended Posts

Co tu duzo pisac - 3-4 lipiec 2010!

Obowiazkowa impreza dla kazdego pilota w PL!

Kto nie przyjedzie ten nie pije!

Najlepsze lotnisko, najlepsi ludzie, zawsze sloneczna pogoda, wymarzone nagrody i puchary - jednym słowem wszystko naj naj - poza organizatorami :D:D

Zaczynamy w sobote rano a kończymy dopiero jak nam sie benzyna skonczy a lipole spadna ponizej 3v/cele!

Pare fotek z roku 2009 na zachete:

Tutaj i tutaj a linki do filmow tutaj ! ! !

U nas lata sie tak:)

Dołączona grafika

Bedzie ogień! :devil:

• Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Na stronie Radawiec RC jest wszystko opisane

Na tej stronie to jakieś konie trojańskie szaleją. Jak ktoś nie ma porządnego antywirusa to sobie nieźle naburaczy w komputerze.

Co do atrakcji typu Zuczki czy Iveco to obawiam się że jeśli o mnie chodzi to może byc słabo - a to z jednego prostego powodu. Niestety uraz mojej kostki nie pozwoli na dzikie szaleństwa i nie za bardzo sobie wyobrażam jak miałbym wejśc na dach :D Ale może wezmę jakiegoś deprona to się po namiocie porozbijamy? :)

Mysle ze jeszcze lepsze wrażenia zapewnia zaproszeni piloci którzy tłumnie pojawią się na lini startowej!:)

Co do pogody to jak mnie jeden z gości zapytał to odpowiedziałem że my od ubiegłorocznego pikniku na tace w Radawcu co tydzien zanosimy i mamy umowe ze jak bedzie lało to nam cały nasz wkład zwracją - łatwo z tego wywnioskowac że albo będzie żar lał sie z nieba albo co innego będzie się lało w gardła! :) :)

Na zachete jeszcze jedna fotka z 2009 roku:

Dołączona grafika

Kuba, nie rob z nas takich alkoholików :D Bo wychodzi na to że my zamiast RC Clubu to AA Club mamy w Radawcu ;)

Wieczorkiem i w nocy zawsze jest jakis grill czy ognisko, pogadac mozna powyglupiac sie - wszystko w granicach rozsadku dozwolone! Wiec jesli chcesz kimac to bierz namiot, cos bedziemy działac!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.