Skocz do zawartości

Mały sondaż przed II turą


suchy668

Na kogo oddasz swój głos ?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz swój głos ?

    • Jarosław Kaczyński
      30
    • Bronisław Komorowski
      73
    • Jestem neutralny
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Coś w radio dzisiaj słyszałem że "sprzedam swój głos" :roll: masakra

Ani jeden ani drugi nie są moimi kandydatami ale trzeba wybrać mniejsze zło. Osobiście głosowałbym za Napieralskim, choć i w pierwszej turze zagłosowałem na mniejsze zło co by większe mniej miało :) bo mój kandydat i tak był bez szans.

 

Ludzie idźcie na wybory bo będzie powtórka z rozrywki :pom:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie założyłem po to żeby obrażać czyjeś poglądy polityczne , mi chodziło tylko o to żeby zaznaczyć jedną odpowiedź !!! Więc ładnie proszę o pełną anonimowość i bez głupich tekstów !!!! :!: A Kaczor nie startuje , kaczor donald jest premierem := :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Temat nie założyłem po to żeby obrażać czyjeś poglądy polityczne , mi chodziło tylko o to żeby zaznaczyć jedną odpowiedź !!! Więc ładnie proszę o pełną anonimowość i bez głupich tekstów !!!! :!:

 

A Kaczor nie startuje , kaczor donald jest premierem := :wink:

Sam sobie przeczysz - głupim tekstem obrażając czyjeś poglądy polityczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verdi wyluzuj , nie widzisz emotki na końcu ? :D

Aż tak wysokie ciśnienie, że nie załapałeś żartu. :wink:

 

Ankieta spoko ,ale coś czuję , że jeszcze 5 stopni i wulkan eksploduje.

 

Ciekawi mnie natomiast dlaczego ludzie się tak pieklą, jakby to była sprawa życia i śmierci . :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Tomek - Po pierwsze Verid nie Verdi. Po drugie emotka nie tłumaczy braku logiki we własnych wypowiedziach...czy to się tyczy polityki czy modelarstwa czy czegokolwiek innego.

Po trzecie fakt że zwracam na to uwagę ma się nijak do mojego ciśnienia - ciut za niskiego ostatnio tak przy okazji. A po czwarte aktualna wojenka polityczna mi dynda i powiewa bo czy wygra pan Kaczyński czy pan Komorowski to nic a nic nie zmieni a nie mam zwyczaju ekscytować się nadmiernie czymś na co nie mam absolutnie wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Tomek - cieszę się że to spostrzegłeś w końcu...

@strejla_u - mniemasz że w związku z tym że kampania wyborcza nie budzi moich emocji to nie dopełniłem swojego "patriotycznego obowiązku"? Nic bardziej mylnego. Nie ekscytować się a mieć gdzieś to dwie różne rzeczy - przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.