Jump to content

Mały sondaż przed II turą

suchy668

Na kogo oddasz swój głos ?  

120 members have voted

1. 1. Na kogo oddasz swój głos ?

• Jarosław Kaczyński
      30
    • Bronisław Komorowski
      73
    • Jestem neutralny
      22

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Coś w radio dzisiaj słyszałem że "sprzedam swój głos" :roll: masakra

Ani jeden ani drugi nie są moimi kandydatami ale trzeba wybrać mniejsze zło. Osobiście głosowałbym za Napieralskim, choć i w pierwszej turze zagłosowałem na mniejsze zło co by większe mniej miało :) bo mój kandydat i tak był bez szans.

Ludzie idźcie na wybory bo będzie powtórka z rozrywki :pom:

dajcie spokój z tą polityką .. sondaże mamy na każdym kroku .. tefałen, polsaty, tefałpe.. DŻIZYS .. ILE MOŻNA ! i tak wygra Kaczyński .. -,-' ehhh..

Temat nie założyłem po to żeby obrażać czyjeś poglądy polityczne , mi chodziło tylko o to żeby zaznaczyć jedną odpowiedź !!! Więc ładnie proszę o pełną anonimowość i bez głupich tekstów !!!! :!: A Kaczor nie startuje , kaczor donald jest premierem := :wink:

Guest Anonymous

Temat nie założyłem po to żeby obrażać czyjeś poglądy polityczne , mi chodziło tylko o to żeby zaznaczyć jedną odpowiedź !!! Więc ładnie proszę o pełną anonimowość i bez głupich tekstów !!!! :!:

A Kaczor nie startuje , kaczor donald jest premierem := :wink:

Sam sobie przeczysz - głupim tekstem obrażając czyjeś poglądy polityczne.

Verdi wyluzuj , nie widzisz emotki na końcu ? :D

Aż tak wysokie ciśnienie, że nie załapałeś żartu. :wink:

Ankieta spoko ,ale coś czuję , że jeszcze 5 stopni i wulkan eksploduje.

Ciekawi mnie natomiast dlaczego ludzie się tak pieklą, jakby to była sprawa życia i śmierci . :shock:

Guest Anonymous

@Tomek - Po pierwsze Verid nie Verdi. Po drugie emotka nie tłumaczy braku logiki we własnych wypowiedziach...czy to się tyczy polityki czy modelarstwa czy czegokolwiek innego.

Po trzecie fakt że zwracam na to uwagę ma się nijak do mojego ciśnienia - ciut za niskiego ostatnio tak przy okazji. A po czwarte aktualna wojenka polityczna mi dynda i powiewa bo czy wygra pan Kaczyński czy pan Komorowski to nic a nic nie zmieni a nie mam zwyczaju ekscytować się nadmiernie czymś na co nie mam absolutnie wpływu.

Guest Anonymous

nie mam zwyczaju ekscytować się nadmiernie czymś na co nie mam absolutnie wpływu.

powiedziało 15 milionów ludzi

Guest Anonymous

@Tomek - cieszę się że to spostrzegłeś w końcu...

@strejla_u - mniemasz że w związku z tym że kampania wyborcza nie budzi moich emocji to nie dopełniłem swojego "patriotycznego obowiązku"? Nic bardziej mylnego. Nie ekscytować się a mieć gdzieś to dwie różne rzeczy - przynajmniej dla mnie.

...a ja udziału w ankiecie wziąć nie mogę...

za mało odpowiedzi..albo nie odpowiednio sprecyzowane :wink:

Nie zagłosuję raczej..., ale też neutralny nie jestem :evil:

Ja bym zamienił "jestem neutralny" na "nie zagłosuję na żadnego z powyższych", albo coś takiego.. :D

Mój błąd , nie zaóważyłem robiąc ankietę ilość głosów maxymalnie :( Niestety ja teraz już tego zmienić nie mogę , ale może moderator jakiś bedzie miał dostep do tego ?

...najchętniej na żadnego z wymienionych. Jak w pierwszym podejściu.

Wiem natomiast, kogo nie chciałbym widzieć w fotelu prezydenta RP i jakiej Polski nie chcę.

Dlatego głosuję nie tyle "za", co "przeciw" :evil:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.