Skocz do zawartości

Latanie w upały


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Irku nie latam na spalinach ale jak we wtorek (było trochę chłodniej) polatałem swoją Proxima II to przyznam, że lekko zdziwiła mnie temperatura silnika i pakietu. Ostatecznie co je miało chłodzić. Jak to jest w spalinkach to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po teście.

Dołączona grafika

Bez czarnej części przedniej i aluminiowej osłony - kolor fioletowy temperatura dochodziła do 120st;końcówka termometru wetknięta w gniazdo świecy. Natomiast tak jak na fotce temperatura dochodziła do 160st na małych obrotach i 120pare na wysokich. silnik pracował normalnie. Zapomniałem tylko przeprowadzić pomiar na wzbogaconej mieszance o te 2-3 ząbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie o 17! było 36 stopni w cieniu. Masakra po prostu. :shock:

Przyznaję, trochę ciepławo.

Ale jest czym oddychać, choć słońce przypieka.

W ostatniej pracy miałem porównywalnie ciepło, słońce nie paliło, ale widziałem, czym oddycham i tlenu w tym czymś za dużo nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.