Skocz do zawartości

Zefirek I


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Słuchaj dziecko - wysyłasz mi na PM kolejnego spama. Oznacza to, że admin teraz to już w każdej chwili może usunąć cię na zawsze z forum.

 

A przy okazji; rusz w końcu mózgownicą zamiast bezmyślnie klepać kolejne pytania. Ruszanie mózgownicą wcale aż tak nie boli jak by się tobie wydawało, wystarczy tylko chcieć. Masz wakacje od jutra może byś tak zechciał przeczytać książkę " W pogoni za uciekającym rozumem". Może po tej lekturze naprawdę poczujesz się dużo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-majcie mnie proszę...

 

Większość wypowiedzi tego człowieka jest bardzo ciężka do skomentowania, bo za każdym razem jak zaczynam stukać w klawisze to mi ręce opadają i jakos nie moge...

 

Stawiasz sie w sytuacji takiej, jakbyś miał trzymać bombe w rękach, przyszli saperzy mówili jakie kable odcinać po koleji to ty i tak swoje i odcinasz w ten sposób jaki sobie tam ubzdurałeś. Efekt ?.. :lol::lol::lol:

 

Dziwisz się, że jesteś "pojeżdżany" ?? Chodzisz do szkoły ? Powinieneś wiedzieć, że ludziom, którzy źle postępują przyczepia się etykietki, a potem ciężko jest je odkleić, ty stoisz w tej sytuacji właśnie. Wszyscy wyciągali ręke ty wbiłeś w nie widelec, czy myślisz, że ktoś wyciągnie ją ponownie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób ja was teraz nie słucham?

Po prostu nie chcę gościć w swoich postach fokkera i tyle.

Spójrzcie co on pisze to dopiero ręce opadają.

Nie wiem czy pamiętacie to:

 

Może faktycznie 14 letni Krychol RC to np 30 letni Romek, ktory robi sobie jaja na forum. Zwróććie uwagę, że na dwóch ostatnich fotkach są różne pakiety!!!

 

Ciekawe kto jest tego autorem ,ale ja chyba wiem FOKKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko - ręce to nam opadają odpisując na twoje durne pytania lub wnioski.

Czego mają dowodzić twoje dwa ostatnie zdania????? Fakt, że wcześniej zwróciłem uwagę, że to ktoś dorosły może sobie robić żarty z nas modelarzybo nie ma tak durnych 14 latków ale twoje kolejne pytania i wyciągane wnioski udowadniają, że jednak są tacy, malo ale są.

Ponieważ bardzo identyfikuję się z tym forum i bardzo zależy mi na jego wysokim poziomie dlatego zawsze będę "ścigał" głupotę, lenistwo i brak kultury. Te wszystkie elementy zauważam w twojej osobie. Tak więc jak długo nie zlikwidujesz tych 3 elementów, tak długo będę stałym gościem w twoich tematach. Tak więc zacznij juz czytać lektury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że w tym poście, to za całokształt. Po karze jaką otrzymałeś nie zmądrzaleś ani trochę. Dziś twej ignorancji i głupoty naliczyłem kilka przykladów, pirewszy z brzegu - klapka w Falkonie. Nie rozumiesz tekstu pisanego??? Przecież otrzymałeś dwie wypowiedzi na temat mocowania klapki. Co z Tego, przecież ty wiesz lepiej....

Następne - pytanie o nitro. Dla kogoś tak zielonego w modelarstwie jak ty, nie ma ono najmniejszego znaczenia . Tak więc popraw się werszcie albo przywyknij do mojej obecności bo wcale nie wykluczone, że i ode mnie się czegoś nie dowiesz...Ale ja na temat odpowiadam tylko kulturalnym i na mądre pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Krystian, człowieku !! trochę szacunku dla starszych od Ciebie. "wąty " " dowaliłeś się" !!??.Do kogo Ty piszesz? Zastanów się sto razy zanim coś nabazgrolisz.Wychowania masz ZERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co mam powiedzieć bo fokker mógł by trochę wyluzować to ja też przystanę.

 

----------------------------------UWAGA---------------------------------------

 

Uznałem ,że ta dalsza kłótnia jest bez sensu więc jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam ale proszę fokkera żeby więcej już nie bwpatrywał każdego zawartego we mnie błędu OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.