Skocz do zawartości

Hobbycity - anulowanie, korekta zamówienia itp.


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dnia 10.06.2010 w Hobbycity złożyłem zamówienie.

W trakcie zamawiania nie było dwóch przedmiotów i wyświetlił się komunikat, że przedmioty będą dostępne od 7 do 30 dni przynajmniej tak to zrozumiałem.

Do dziś niestety nie ma tych przedmiotów. Oczywiście wiem, że mogę zrezygnować z części zamówienia ale opłata za przesyłkę pozostaje ta sama.

Konkretnie chodzi o odbiorniki:

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11965

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12339

Pytanie: Czy można anulować całe zamówienie łącznie z opłatą za przesyłkę?

 

Dla ciekawości dodam, że kiedyś zamawiając przesyłkę płaciłem za towar zgromadzonymi punktami ale za przesyłkę już musiałem zapłacić „żywymi” dolarami mimo tego, że miałem wystarczającą ilość punktów żeby opłacić wszystko.

Innym razem gdy reklamowałem wadliwy odbiornik o odano mi pieniądze w postaci punktów ale tylko za odbiornik (bez kosztów przesyłki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przy anulowaniu całości kasę za wysyłkę też oddają

Chyba czy na pewno? Szkoda byłoby 20 dolców gdybyś nie miał racji a poza tym przy następnym zamówieniu za przesyłkę ponownie tylko "żywe" dolary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazur11, napisz pytanie do supportu HC, w końcu od tego są.

Niestety ale mój angielski jest na tyle dobry na ile jest dobry translator. Podejrzewam, że chińczycy stracili by dniówkę na odcyfrowanie moich wypocin.

Ale spróbować można, to nic nie kosztuje.

Podpowiedziałbyś w który link- okienko mam kliknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No właśnie, trzeba się dowiedzieć, bo to byłby dobry patent gdyby dało się podmieniać rzeczy z zamówienia których nie maja na stanie na te co są aktualnie.

Anulowałem całe zamówienie, zwrócili wszystko (za towar i przesyłkę). Niestety w tym czasie zmienił się kurs dolara i jestem 25 zł w plecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.