Skocz do zawartości

Piknik modelarski Zar 2007- kto sie wybiera??


kamil_rc

Rekomendowane odpowiedzi

Też będę na tym pikniku tylko niestety w formie widza bo za późno sie dowiedziałem o tym, że jest ograniczone liczba uczestników i od 5 lipca nie można sie juz zapisać na loty ;/, Trudno popatrzę na modele, a polatam jak wrócę do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W sobotę po tabliczkach do modeli mnie i Henia poznacie, więc prośba o śmiałe "ujawnianie się". Bardzo chętnie osobiście poznam każdego forumowicza.

 

Marku, masz u mnie jak w banku, ze sie zgłoszę;) jak coś to do tego kolesia z mojego avataru trzeba dodać trochę dłuższe włosy i to będę ja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sie wyrobie to jeszcze bede w sobote na pare godzinek a w niedzile moze wpadne na chwile. Jak ktosby mnie szukał to nie szukac po jakis dzieciach :wink: bo ja mam 195cm wzrostu i czesto ludzie mówia ze mam 19 lat :D . takze powinienem sie wyrozniac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, widziałem!!!

 

Własnie wrocilem z pikniku. Modeli ciekawych pare widzialem, też mi sie paru forumowiczów przewinełoprzed oczamialeniemiałemmożliwości zzadnym zagadać;p MIedzy innymi widzialem Patryka Urbana znoszącego swoje modele, Patryka Sokola, ktory bardzo dobrze sie opisał i nie było możliwościsie pomylioć, czarna koszulka i różowy model:P No i widzialem też pana Marka(Marexa) ale gdzies mi szybko zniknął a ja musialem już wracać:/

 

no totyle z pierwszych wieści Żarowych;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik wypas udało mi sie nawet polatać :). Tez kilka osób z forum poznałem między innymi Patryka który zajmował przez długi czas kanał 64, na którym też chciałem latać :). Jednym słowem dobra impreza jutro postaram sie umieścić kilka fotek bo trochę udało mi sie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W niedziele było o wiele mniej modeli niz w sobote... ale za to lepsze pokazy

 

np. akrobacja heli i kilka przelotów gigantów :D

 

jak wam sie podobał micro heli .... jak dla mnie do bomba :roll:

 

 

ogólnie zrobiłem ok. 200 fotek będą dostepne po weekendzie na www.model.sck.pl

 

 

 

 

pozdro

meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wczoraj było dużo więcej

 

Tak to często na Żarze bywa, najwięcej modeli jest w sobotę. Poza tym po zapowiedziach meteo nie ma się co dziwić, że część ludzi wolała nie siedzieć cały dzień na tym skwarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem, zobaczyłem i rozbiłem :lol:

W każdym razie mój różowiutki modelik doznał przykrej kraksy przy starcie. Powód? Urwany kabel od anteny w nadajniku. Moja wina, bo nie sprawdziłem zasięgu przed startem, ale co tam model się naprawi. Teraz sprawa ważniejsza:

Wielkie podziękowania dla kolegi Pitlaba za naprawę nadajnika :-) . Gdyby nie to wyjazd byłby całkiem nieudany :-)

 

Mimo tego, że wyjazd pechowy to naprawdę bardzo udany. Poznałem wielu kolegów z forum i dowiedziałem się MASĘ przydatnych rzeczy. Gdzieś kiedyś przeczytałem stwierdzenie, że Modelarze to inny życzliwszy rodzaj ludzi i po tym pikniku jestem przekonany, że tak jest.

 

ps. Z tego wszystkiego zapomniałem o pokazie pana Jerzego Makuli. Zrobił on na mnie takie wrażenie, że już wiem jaki będzie mój kolejny projekt (po Jantarze).

ps. 2 Ciekawe czy ktoś zgadnie jaki to będzie projekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę :?: - Fox? :roll: Wiele twarzy wydawało mi się tak jakoś podejrzanie znajomych 8) . W przyszłym roku to chyba sobie wydrukuję fotki Forumowiczów z avatarów :idea: , powinno mi to ułatwić rozpoznawanie swojaków. W niedzielę to słońce to rzeczywiście nie dawało żyć i zmusiło do wcześniejszego odtrąbienia odwrotu. Ledwie co odbudowana po pikniku w Krakowie politura znowu przypalona :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.